Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme tovabb turni, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kicsit magamrol:22 eves vagyok,edesanyam meghallt 11 eve,en vezetem a haztartast,vigyazok edesapamra aki mar nagyon idos, es egyengetem hugom eletet!Baratom 32 eves!

Baratommal 4 eve ismerjuk egymast,3,5 eve jarunk!Jol megertjuk egymast minden ok!Csakhogy van egy csomo buktatonk!Vannak 'feltetelek' a kapcsolatunkban,en nem mehetek bulizni nelkule, o meg nem szeret bulizni, szoval ez ki van huzva!Barataim szetszeledtek, elvesztettem oket!

Baratommal munkatarsak vagyunk,ott ismerkedtunk meg!Amikor megismertem tudtam hogy van baratnoje,akkor keszultek osszekoltozni!Megis o ramhajtott,minden nap elhivott valahova, en nemet mondtam!Mindenhol ott termett!Ugy dontottem hogy elmegyek vele kavezni hatha beken hagy!De nem igy tortent,kavezas utan megcsokolt!Egyre bonyolodott koztunk a dolog,en veget vetettem az akkori kapcsolatomnak,mert mar nem ment!feltettem a kerdest neki hogy megis mikor szandekozik otthagyni a baratnojet!A valasz 'nemsokara'!:(Kituztunk egy hataridot ami 1 ev volt, csak en mar nem birtam tovabb es 10 honapnal kiszaltam ebbol a kapcsolatbol,amikor ismet tema lett hogy 'mit akar csinalni',en biztatas keppen atoleltem,de o mint egy szikla ugy ult meg a kezemet se fogta meg!akkor dontottem:Vege!ot valasztotta!En osszejottem valakivel,bosszubol!nagyon nehez volt egyutt dolgozni igy!Egyik reggel cigiszunetben megpillantottam valamit az ujjan, jeggyurut!:(Osszeomlottam,nem szuntem meg szeretni!nem szoltam semmit!probaltam koncentralni a munkamra,es nem ra gondolni!par het utan megcsokolt es azt mondta hogy szeret!megint elkezdtett nyomulni ram!Mondta hogy csak igy tud megszabadulni a csajtol(14 eve vannak egyutt),mar probalt ongyilkos lenni!azt mondta 1 ev utan otthagyja ,nagy nehezen atveszeltem az eskuvojuket!Amire me meghivot is kaptam!Persze csak tavolrol figyeltem oket!egyre tobbet veszekedtunk, o meg az en exemet emlegette, mindig azt vagta a fejemhez!en meg gondolhatjatok mit?!azt mondta azert jegyezte el mert en osszejottem valakivel!Ezt a mai napig is az en hibamnak tartja! Ereztem hogy gyerek is lesz!eltelt 1 ev a hazassaguk ota,en mar nagyon vartam hogy mondja hogy ' beadta a valopert' vagy elkoltozott!De a megerzeseim soha nem csalnak(sajnos)egyszer csak egy nyari delutanon(amikor is el akartunk menni valahova kiruccani egy aranyos kis etterembe egy masik varosba)bekopi hogy 'TERHES'(a felesege)azt hittem azonperc leesek a szekrol!meg a kiruccanast is elrontotta,nem tudtam masra gondolni egesz uton!megint aval jott hogy igy mar biztos otthagyja a feleseget,mert nagyon akart egy gyereket es allitolag azt mondta neki hogy ha lesz gyerekuk ot mar azt sem erdekli ha elvalnak!en egyre jobban kiborultam,idegosszeroppanasom volt!amikor meg 2 het volt a szulesig,megkerdeztem tole hogy meddig var meg?mar megvan a gyerek,eszebe juttattam amit mondott!es a valasz: MOST hagyjam ott?egy hete megszult a felesege,fiu lett,mikor kerdeztem a nevet ki adta neki,mondta hogy o talalta ki egy filmbol!es meg o mondta az hogy nem erdeklik a gyerekek, mindig ezt hallottam tole,es akkor miert o adta neki a nevet ha nem erdekli?!Sajnos meg ez a helyzet is lehet cifrabb,a noverem is megtudta az egesz stroyt!Es akarhanyszor felhiv(azota naponta akar 7x is)mindig errol akar beszelni!Teljesen ki vagyok borulva,hibazok a munkamban,itthol sincs semmihez es senkihez turelmem!Mar mindegy mi van rajtam,nem festem magam, meg a szemoldokomet sem szedem!Ami meg rossz, hogy ezek utan amit tett zavarja ha en elmennek bulizni,de nalam nem azt jelenti a bulizas hogy berugok es osszefekszek mindenkivel!en imadok tancolni es enekelni,engem a zene eltet!Egy utolso ultimatumot adtam neki:ami a szulinapom datuma es addig meg van 1,5 honap!


2009. nov. 1. 15:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
húú, elég volt végig olvasnom és felfogni hogy akkor most mi is van! Csak hiteget és szerintem azért, hogy ne legyél másé!Ha addig nem hagyta ott a b.nőjét amíg nem vette feleségül akkor így már nem is fogja , hogy gyereke is született!És mi az hogy bosszúból jegyezte el??? Így nem lehet komoly elhatározásokat hozni!
2009. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hagyd a csudába, ez a pasi sosem lesz a Tied! Ez nem rosszindulat, ez a valóság. Tudom, szerelmes vagy és nem látod magad kívülről. De ez a pasi az orrodnál fogva vezet. Ébredj már fel!!!!Nem tudnál munkahelyet változtatni? Az csodát tenne Veled!

2009. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott,találnál sokkal jobbat!
2009. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyi! Szerintem már vártál rá 3,5 évet. Én 1 percet sem adnék már neki. Fogd fel hogy ha vele maradsz csak másodhegedűs lehetsz. Többet érdemelsz te! Fesd be a hajad, szedd ki a szemöldököd és irány új társat szerezni. Ha rám hallgatsz elfelejted ez a sz...házi komát!! Sajnálom a feleségét na meg a gyerekét is!
2009. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Zet az egész kakát magad köré te alakítottad így. úgy lehet téged átverni ahogy nem akarod,mert tudod a tényeket és hagyod. Azért annyira hülye nem lehetsz, hogy mikor már harmadjára hintett port a szemedbe, hogy tényleg ott fogja hagyni. Ezt te tudtad, csak úgy voltál majd lesz valami.

Ezt nagyon nagyon gyorsan be kell fejezned. Főleg, hogy kezdettől tudtad, hogy van valakije. Ha valaki nem akar a másikkal lenni, otthagyja, nem pedig erre meg arra vár.

Ez a pasi is egy szemét. Lehet hogy te egy egy normális nő vagy belül, de ezzel egy szintre hoztad magad azokkal akik nős pasikkal tartanak viszont. Semmivel nem vagy másabb. Bármennyire is rossz ezt elfogadni, de így van.

Hány esélyt akarsz még neki adni? Hányszor futsz még neki annak, amit tudod hogy úgysem fog bekövetkezni? Ez a pasi téged használ, friss husi vagy, a felsége meg a gyereke apja, gondolod valamikor is ott fogja miattad hagyni? eddig nem hogy nem tette, hanem egyre jobban belemerült, jeggyűrú, házasság, gyerek...ha ezt te nem látod mi történik, akkor neharagudj de órisás-buta vagy.

Ezek nem rosszból írta, hátha kinyílik a szemed és visszatérsz a te utadra, a jó útra és rendeződik az életed.

2009. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi a megbízhatatlanság, önzőség, hazudozás, piti kihasználás mintapéldánya.


Miért kell neked? Direkt el akarod rontani az Életed? Légy már észnél!


Ne adj már neki semmit, nemhogy ultimátumot. Sürgősen zárd le, méghozzá egyértelműen ezt a kapcsolatot. Úgy, hogy megértse, nincs tovább!


Aztán nézz egy olyan fiú után, aki mellett boldog lehetsz és nyíltan, büszkén felvállal téged:)

2009. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy normális embert mert ez a fickó kétlem hogy az lenne. Sose lesz csupán a tiéd, mindig ott lesz a felesége meg a gyereke. S te majd csak ezután fogsz jönni. Ez nagyon megalázó!
2009. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%
Ugye nem akarod az unokái születését is végigaszisztálni és közben várni rá? Te csak biztos tartaléknak kellesz, hagyd ott és legyél szerelmes másba!Az én pasim mindig azt mondta mikor összevesztünk, hogy két nap múlva úgyis visszajössz. Hát, öt éven kereszül igaza volt. Aztán találtam mást, és egyszercsak nem mentem vissza. Egy hónapig kapart, mire felfogta, hogy ejtettem. A pasid tudja, hogy ott vagy neki, ezért játszik veled!
2009. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kb. 3 mondatba leirhattad volna a gondolataidat, eleg hosszura sikerult a story-d.

A lenyeg, hogy a srac a feleseget szereti, nem tud nelkule elni, es nem is akar. Ez van.

Nezd, kb. millio ffi van a vilagon aki egyedul el. Neked miert kellene egy foglalt, nos, gyermekes ffi? Legyel mar igenyesebb es kicsit nyiljon ki a szemed.

Tenyleg jo lenne ha tudnal melohelyet valtoztatni, de gondolom, hogy nem fogsz.

Elpocsekolod teljesen feleslegesen az idodet egy olyan ffi-ra, akire neked egyaltalan nincs szukseged.

Gondold el, ha elvalik. Akkor boldog leszel egy elvalt egy gyerekes ffi-val? Gondolod, hogy teged nem csalna majd meg? Ne legyel naiv.

2009. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindezek után is az ő kénye kedve szerint élsz? Én amikor megláttam volna a jegygyűrűt, azon nyomban inkább munkahelyet váltok és hagyjon békén ez a disznó. Most is ezt gondolom.

Te meddig hagyod még magad becsapni? Neki te csak egy kaland vagy a felesége mellé. Még mindig nem vetted észre? :(

2009. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!