Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most együtt vagyunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
Vane egy fiú, smároltunk is már, meg kézen fogva sétáltunk, meg minden. De most nem tudom, hogy együtt vagyunk-e. Mindig mondja nekem, hogy szeret. Meg olyanokat ír, hogy életem, meg tudjátok, hogy van ez.. És nem tudom, hog most mi van?! Szerintetek?! L

2013. szept. 1. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tőle kéne megkérdezned. Meg honnan tudjuk, hogy te mit érzel?
2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire életképtelen idióta nem lehetsz b@$zd meg!
2013. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
énis szeretem. utolso: nem értelek..
2013. szept. 1. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezért lepontozást fogok kapni, de... Ostoba vagy. És ez fáj. :(
2013. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen emberek vannak párkapcsolatban.
2013. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én értelmes válaszokra vagyok kíváncsi, és nem ezekere amiket írtok..-.- ez nem segítség!
2013. szept. 1. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted ez úgy megy, hogy:

-Na, akkor járunk?

-Juj, igen!

És akkor innentől kezdve barát-barátnő vagytok?

2013. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod, akkor eléggé úgy tűnik, hogy jártok; de ha te nem tudod eldönteni, hogy mit érzel... Amúgy másik; hát ha nagyon nem érted, akkor kérdezd meg, hogy most akkor mit gondol, már egy pár vagytok-e. Ő hogy veszi, mert te szereted őt (és szeretnél vele kapcsolatot---ezt nemtom hozzá tedd-e) Na, mindegy, ezt magadban kell amúgy tisztáznod, hogy szerelmes vagy-e belé, mert ő nekem úgy tűnik, hogy elég egyértelműen az. Ha szereted, te is nyugotan megmondhatod neki, ha nem, akkor mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele kapcsolatot, hitegetni ne hitegesd, tisztázd le magadban az érzéseid, döntsd el, te mit akarsz, és ha szereted, akkor járjatok, ha nem szereted, mondd meg neki, de hitegetni nem szabad! Am, ezekkel a szavakkal, amiket odaírtam nemtom, konkrétan jó-e, de nem is kell megkérdezni. Ezt te tudod, döntsd el magadban, hogy jársz-e vele vagy sem, mert talán ő úgy veszi, hogy már jártok, ha már csókolóztatok többször, meg azt mondja, hogy szeret. Szerintem az ő szándékai komolyak. Ha szerelmes vagy belé, akkor vedd járásnak:)
2013. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Először is lényeges a korotok! 15 éves kor alatt nincs párkapcsolat. Az csak tinip*csa enyelgés egy sráccal akit simán dob ha jön egy jobb. Az hogy elcsattant csók, meg maga a viselkedésforma utalhat arra hogy ti egy pár vagytok. Nem feltétlenül kell nemi élet ahhoz, hogy párkapcsolatnak nevezd a dolgot. Én 2 éve vagyok együtt a párommal, és még nem létesítettünk nemi aktust. Na meg kérdés a komolyság! Kortól függetlenül a komolyság a lényeg. Ha itt fel kell tenned ezt a kérdést, akkor az nem komoly. Az már komolyságot jelent, ha találkoztál és beszélgettél a szüleivel, akiknek azt sugározzátok, vagy akár ki is mondjátok, hogy együtt vagytok.

De a kérdés fontos:


Hány évesek vagytok?

2013. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!