Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok, az exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok, az exet akivel évekig jó volt csak elhagyott vagy azt aki mindent megtenne hogy boldog légy?

Figyelt kérdés
1 éve hagyott el az exem akivel évekig együtt voltunk, 1 évet külön töltöttünk majd rájött hogy rossz választás volt. Most szeretné újból kezdeni velem. Nekem kicsivel kevesebb mint egy éve van valakim aki nagyon szeret, én vagyok a mindene, csak nem tud boldoggá tenni... Mindent megtenne a boldogságomért, csak nem passzolunk össze. Persze attól még vannak jó napjaink, pillanataink, de nincs meg az összhang, vannak zavaró tulajdonságai. Az exnek nem voltak ilyenek, "csupán" az hogy elhagyott.. Ti mit tennétek? Mielőtt bárki vádolna hogy csak hülyítem a mostani párom, én már mondtam neki hogy vmi nem okés, nem biztos hogy jó nekünk együtt... Csak döntésképtelen vagyok..

2013. szept. 2. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
menj vissza az exhez, legalább a mostani kereshet magának valakit aki nem használja ki
2013. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ex, a másik meg keressen olyat, akivel összeillik. Nem szabad kihasználni a másik érzéseit.
2013. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a jelenlegit, mert t egymással nem lesztek boldogok, de ne menj vissza az exhez feltétlenül, nem csak ez a két választásod van.
2013. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagy egy harmadikat...

Ezt neked kell tudni, ha te is az exed szereted, és azóta is hiányzik, akkor lehet érdemes lenne újra megpróbálni. Kerdés tényleg megbánta e a szakítást.

Nekem is volt már ilyen, de akkor nagyon szenvedtem a hiányától majd egy évig én is. Csodás volt újra összejönni...

2013. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te mi a francért vagy együtt vele, ha nem volt boldog mellette?
2013. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha ennyit ér a büszkeséged hogy ahhoz vissza meny aki csak úgy elhagyott és most megint jó vagy neki és megint felkeres és vissza mennél hozzá? egyszer eljátszotta mért ne tenné meg még egyszer?a mostani kapcsolatodba szerintem azért nem érzed jól magad mert nem akarod és nem próbálod szerintem ha te is igyekeznél hogy a párod boldogá tedd jó kapcsolat lenne :)
2013. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nem mondod :D ***** válasza:

A mostanit hagyd ott, hátha talál valakit akivel passzol, aki megbecsüli és aki nem játszik az érzéseivel.

Az exet is hagyd a fenébe, ha egyszer már ok nélkül elhagyott, megteheti újra...ha annyira szeretett volna, nem hagyott volna el.

Keress egy harmadikat:)

2013. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne menj vissza az exhez!!!!! Tapasztalat! El fog hagyni megint! Azt fogja mondani, hogy mégsem vagy olyan, mint amit gondolt. lehet, hogy pár hétig ellesztek megint, de aztán ugyanaz lesz, az exed megint dobni fog, és akkor aztán nézhetsz. aztán ki tudja megint kefél egy jót aztán megkeres ,hogy óóó bocsi mégis csak te kellesz és ez így fog menni veled örökké...

a moatsanit meg szerintem az exed miatt nem kedveled annyira, el kéne már felejteni azt a tuskót :)

2013. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, nem ez a 2 választás van... gondolkodtam én is harmadikon. De az az igazság hogy szeretem a mostani páromat, akkor is ha vele nem vagyok igazán boldog. Lehet bekavart kicsit az ex, előtte jobbnak éreztem a kapcsolatot, bár akkor is voltak veszekedések. Nem tudom mit tegyek... talán az lenne a legjobb ha elfelejteném az exemet és tényleg a jelenlegi kapcsolatomra koncentrálnék.. csak ahányszor veszekszünk mindig úgy érzem hogy felesleges az egész...
2013. szept. 2. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ne találkozz, ne is beszélj egy darabig egyikükkel se (tudnak egymásról? Mert ha igen akkor könnyebb lesz), ha van rá lehetőséged utazz el pár napra, és tisztázd magadban az érzéseidet.
2013. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!