Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok, az exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok, az exet akivel évekig jó volt csak elhagyott vagy azt aki mindent megtenne hogy boldog légy?

Figyelt kérdés
1 éve hagyott el az exem akivel évekig együtt voltunk, 1 évet külön töltöttünk majd rájött hogy rossz választás volt. Most szeretné újból kezdeni velem. Nekem kicsivel kevesebb mint egy éve van valakim aki nagyon szeret, én vagyok a mindene, csak nem tud boldoggá tenni... Mindent megtenne a boldogságomért, csak nem passzolunk össze. Persze attól még vannak jó napjaink, pillanataink, de nincs meg az összhang, vannak zavaró tulajdonságai. Az exnek nem voltak ilyenek, "csupán" az hogy elhagyott.. Ti mit tennétek? Mielőtt bárki vádolna hogy csak hülyítem a mostani párom, én már mondtam neki hogy vmi nem okés, nem biztos hogy jó nekünk együtt... Csak döntésképtelen vagyok..

2013. szept. 2. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én inkább egyiket se... Keresnék egy harmadikat.
2013. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 pi.nóra ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a helyedben én egyiket sem választanám. Az első elhagyott ár egyszer, tehát most se fog veled sokáig lenni. A másikkal, meg egyszerűen nem érzed vele azt a szikrát, tehát felesleges lenne vele elkezdeni egy kapcsolatot.
2013. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lamakid333 ***** válasza:

Szia!


Én a helyedbe egyiket se választanám. Mint férfi mondom hogy nem tesz jót egyikőtöknek sem az ilyesmi. Volt hasonlóban részem. A lány keresett egy harmadikat és vele lett végül boldog. Az exed ha egyszer elhagyott és most visszafogadod, tuti hogy legközelebb is el fog hajtani, mert tudja hogy máskor is vissza fogadod majd. A mostani pasiddal meg ha nincs meg a szikra, akkor valószínűleg soha nem is lesz. Inkább legyél egyedül egy kicsit és várd meg a nagy Ő-t, mint két rossz közül a kevésbé rosszat válaszd!

2013. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!