Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok, ti ereztetek mar ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti ereztetek mar ugy, hogy a parotok elhanyagol? Es mit tettetek akkor? 14 lany

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #elhnyagolas
2013. szept. 2. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Elmondod neki, ha nem változtat, akkor nem vagy neki fontos. Ebben a korban amúgy ne várj sokat a fiúktól.
2013. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed ezt pontosan? Hány éves a párod?
2013. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szóltam, jeleztem, aztán bejelentettem, hogy akkor vége.
2013. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

PRóbáltam vele megbeszélni, megoldani. Volt hogy nem sikerült, annak a kapcsolatnak vége lett.

A mostani kapcsolatunkban is volt ilyen, de ez kellőképpen erős ahhoz, hogy túléljük. Mindketten nagyon akartuk, és sikerült is megoldani.


Sok beszélgetés és egymásra figyelés. Ez volt a titka. Na meg az elhatározás, akarat, mert különben semmit sem ér.


Te még nagyon fiatal vagy, ha nem sikerülne ez a kapcsolatod, akkor ne keseredj el, lesz még sok másik. :)

2013. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
O 16 eves, de en tenyleg nagyon szeretem ot. Meg sosem ereztem igy mas irant es attol felek, hogy a kapcsolat elejen masra szamitott, mint arra amit kapott. Csak mostmar azt nem tudom, hogyha kellemesen vagy kellemetlenul csalodott.
2013. szept. 2. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért érzed azt, hogy másra számított? Szerinted mire számított, és mit kapott ehhez képest?
2013. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem o egy csendesebb, visszafogottab lanyra vart. De en kicsitsem vagyok ilyen, nem turom ha bantogatnak, es megtudok allni a labamon, szerintem o valaki olynra vart, akit ugymond iranyithat kedve szerint, es amikor futyul mar ugrik is, de en nem vagyok ilyen, van sajat velemenyem amit neki is elmondok, es ha valami nem tetszik akkor elmondom, de cserebe tole is ezt varom.


Az jelent valamit, hogyha eddig rengeteg puszit rakott, es mostmar egyre kevesebbet? Meg ha en is teszek, akkor sem rak, csak mosolygost. Lehet hulyeseg, de nagyon nem akarom elvesziteni.

2013. szept. 2. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen egetrengető gondjaim még nem voltak 14 évesen. Sajnos a lefőbb gondjaim csak a középiskolai felvételi volt, meg egy jó álltalános iskolai bizonyítvány befejezés.
2013. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, nem mindenki egyforma.
2013. szept. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!