Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom közeledjen hozzám? Mindig én írok rá, én kezdeményezek, én hívom el randizni. (16/L)

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk.

2013. szept. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem véletlen nem kezdeményez.

Lehet nem akar annyira komoly kapcsolatot.

2013. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akar. Ő mondta, mielőtt még nem jártunk, hogy komoly kapcsolatra vágyik
2013. szept. 2. 13:14
 3/8 anonim válasza:
ha nem közeledik hozzád, akkor valószínűleg nem érdekled, jobb ha békén hagyod mert hosszú távon úgy sem fog működni
2013. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen valahogy nekem is ez esik le. Próbáld ki milyen reakciót vált ki belőle ha te sem írsz neki, meg semmi...
2013. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AeonFLUX ***** válasza:
Akkor ne írj, ne kezdeményezz, ne hívd el randizni. Ha hiányozni fogsz neki, akkor ő fog keresni.
2013. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hiába mondta, ha nem úgy cselekszik. A legjobb megoldás, ha te sem írsz neki. Várd meg míg 1-2szer ő keressen
2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó. Megfogadom. Köszönöm a tanácsokat
2013. szept. 2. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismerősöm aki tudom hogy kedvel meg nem direkt nem ír,hanem ő olyan típus hogy mindig mások írnak neki..mindig mások jelölik be stb. Attól még alkalmanként ha írok 5órát simán elcsevegünk...és nem vontatott..poénkodik meg minden,de tény,én irányítom a beszélgetést.Zavaró,de meg lehet különböztetni hogy kinek mi a szándéka.
2013. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!