Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejöhettem az eladó csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhettem az eladó csajnak?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy bevásárlóközpontban. A szituáció: üzlet négy eladólánnyal. Kettő egyáltalán nem is köszönt csak odavágta az egyik hogy ha kell segítség szóljak. Egy köszönt félvállról. Viszont volt egy aki már akkor nézegetett amikor bementem. Távozáskor is a szemembe nézett hosszan és mosolygott, egyszer-kétszer lefelé tekintgetett. Nagyot rámköszönt "Szia!". Nem tudtam mire vélni a helyzetet. Gyakran járok plázákba vásárolni, de mégha otthagyok tízezreket akkor sem szoktak így viselkedni, csak a szokásos kötelező egyértelműen mű jópofizást csinálják.


Tudni kell rólam, hogy nincsenek "radarjaim" a csajokra. Eddig akárhány barátnőm volt, mindig ők közelítettek meg, mert a külső adottságaim miatt eszembe se jutott hogy lehet esélyem náluk (175 cm magas vagyok, nem jóképű, de sportos - már sok lánytól megkaptam hogy hiába sportolok a nők úgyis az arcot nézik, de én szeretem és legalább valamit próbálok változtatni amit lehet)


Szerintetek létezik hogy bejöttem az eladó csajnak? Talán visszamennék akkor hozzá a boltba. Ha tetszettem neki annak ezek a jelei vagy mik? (Lányok adhatnátok valami támpontot. Tudom hogy minden szituáció más, de mégis ...)



2013. szept. 2. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ennyiből nem lehet komoly következtetéseket levonni. Én visszamennék azért az üzletbe és hagynék neki elérhetőséget. Semmit nem veszíthetsz.
2013. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből szinte semmi sem derül ki.Már csak azért sem,mert eladó a csaj,és lehet ő olyan típus,amilyennek sokaknak kellene lenni,hogy köszön a vásárlónak és kedves vele.
2013. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem oszt - nem szoroz. Egyes eladók felfogják, hogy alap udvariasságot meg kell adni a vevőnek (nem úgy mint a tahóbbik részük).

Bizony, szépen vissza kellene menned. Nem veszthetsz semmit sem (max többet nem jársz oda venni ezt azt ha zavar az eredmény). Ami még jobb taktika, megnézed mikor zár az üzlet. Közlöd a nőcivel van-e 2 perce (akár egy KV-ra is). Rövid időre "zavarnád" csak. Aztán vagy igen vagy nem. Az a lényeg határozott legyél, ne tutyimutyi. Magától nem fog történni semmi, ha nem csinálod.

2013. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Visszamentem a boltba, nem volt ott. A kolléganő rögtön levágta miről lehet szó :) Mondta hogy jöjjek vissza zárás körül, mert éppen van valahol.

Így is tettem. Odamentem hozzá és kijelentettem neki (nem szeretem a mézesmázos stílust ismeretlenül, szerintem az nem jön be a nőknek) hogy el elmegyünk egy kávéra a plázában. Először nem is tudott mit mondani úgy meglepődött (ekkor közbevágtam hogy "attól még nem lett baja senkinek :) ), aztán rávágta hogy jó.


Elbeszélgettünk, kicsit döcögősen ment. A végére kiderült hogy azért mosolygott rám, mert látta hogy tetszem neki és miatta jöttem vissza (egyszer már voltam pár nappal előtte a boltban de észre se vettem őt :D) és gondolta hogy legyen egy jó napom. Amúgy először amikor megtudta hogy el akarom hívni le akart rázni, de pozitívan meglepődött a határozottságomon hogy így le mertem szólítani és elhívtam.


Második találkozó leegyeztetve. Este váltottunk pár smst, holnap este viszem el egy étterembe.


Őszintén szólva ez a nagy önbizalmam nem tudom honnan jött. Amúgy be vagyok sz*rva a csajoktól, hebegek-habogok. Mintha megszállt volna valaki más személyiség hirtelen :)


Szóval üzenem mindenkinek aki hasonló cipőben jár, hogy meg kell tényleg próbálni, szerintem ha nem is jött volna el a csaj velem, semmiképpen sem nevetett volna ki vagy alázott volna meg, max. szépen finoman leráz. Tanulság, hogy olyanokhoz érdemes odamenni, akik alapból szimpatikusak, kedvesek, "emberiesek". Nem csak azt kell nézni hogy "hú de jó csaj". Ha a munkatársnőit támadom be, akkor tuti hogy jól lealáztak volna pl.

2013. szept. 3. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok

Tapasztalatból írtam öregem. :)

Látod, határozottan könyebb sokkal. :)

2013. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer! ;)
2013. szept. 4. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek!:)2-es voltam.
2013. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!