Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemel engem?

Figyelt kérdés

8 hónapja járunk ...a pasi duván 5hónapja szarik rám...nem hiv el sehová eddig majdnem minden randinkat én szerveztem...egyszerüen ugy érzm minden és mindenki fontosabb neki nálam pl egy másik lánnyal meg moziba

ezek ellenére még mindig szeretem de nem tudom van e értelme igy folytatni...szerintetek?



2013. szept. 2. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
H
2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
te is tudod a választ....Nincs értelme!!!
2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1-es javítása

Hagyd a pi csába.

2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tomi8 ***** válasza:
Dehogy érdemel. Úristen..... Ez kérdés? Komoly? Hol az értékrendetek lányok? Olyan pasikkal vagytok, hogy hihetetlen. Aki átver, szarik rád pf....
2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

Te lány!

5 hónapja lesz...ar...

másik lánnyal megy moziba...

mindenki más fontosabb nálad....


Ezt komolyan kérded? Legyen már eszed!

2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pi.nóra ***** válasza:
Hagyd ott a p*csába! Előbb te szakíts vele!
2013. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs más srác a láthatáron aki esetleg törődne veled??!!! Válts!!!!!! Velem is ugyanez történt és 1000x megbántam h nem döntöttem korábban:(!!!
2013. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2013. szept. 2. 16:48
 9/11 anonim válasza:
Másik lánnyal megy moziba úgy, hogy közben téged nem visz sehova?! Csak az idődet pazarlod rá.
2013. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
volt a nyáron egy másik pasi is aki érdeklődött irántam
2013. szept. 2. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!