Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélsz engem ez miatt így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélsz engem ez miatt így látatlanban?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: két hete egy buliban össze gabalyodtam egyik kollégámmal, 32 éves, nős, gyerekek vannak. Én 27 éves vagyok és egyedülálló. Azóta a munkahelyen máshogy viselkedünk már egymással, persze úgy, hogy a többiek ezt ne vegyék észre, ha nem lát senki, szájra puszi, vagy egy érintés, ilyesmi. Nagyon vonz testileg. Nem tehetek róla. Kell. Akarom őt. Nem az a kérdés, hogy folytassam-e, hanem hogy kívülállók, elítéltek-e. Persze nagy valószínűséggel igen, de nem baj, írd le, mi a véleményed, rossz ember vagyok én most?
2013. aug. 30. 20:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúúj férfi nővel?!?!?! D:
2013. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy összegabalyodtál vele azért nem,mert az árát igy is ugy is nagyon megfogod fizetni, azért már igen, amit melóhelyen művelsz.
2013. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
Neki van kapcsolat nem neked így őt nem téged.
2013. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Akarom őt. Nem az a kérdés, hogy folytassam-e, hanem hogy kívülállók, elítéltek-e. Persze

nagy valószínűséggel igen, de nem baj, írd le, mi a véleményed, rossz ember vagyok én

most?

A velemenyem h ezutan a par mondat utan, egy g y ö k é r vagy!...... ha le szrod, minek kerdezed,minek vered itt magad?!

2013. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Szerintem is ha valakit nagyon elakarok ítélni az a férfi lenne mivel családja van. Mondjuk ha erre adta a fejét, csak nem lehet olyan baromi jo neki otthon és lehet csak a gyerekek miatt nem vált még el... nem ítélet el senkit amig nem tudom az egész történetet.
2013. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem ítéllek el.
2013. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy rossz ember, de szerintem ez egy fellángolás csak. Ha megkaptad nem fog tovább érdekelni, viszont szétszedsz egy családot, mert a felesége meg fogja tudni (mindig rájönnek...). Neked megéri úgy is, hogy tönkreteszed az életüket? Erre gondolj mindig.
2013. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. Nem itélkezem.
2013. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
a munkahelyen előbb-utóbb le fogtok bukni!Ez biztos. És arra készülj fel hogy ideig-óráig fog tartani ez, mert valószínű csak a kaland miatt vágott bele az egészbe.Te fogsz kijönni belőle rosszul.
2013. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudod magad is h ez rossz amit csinálsz. Én nem ítéllek el én is ilyen helyzetbe vagyok én 19 ő 35férfi és sajnos vonzódom hozzá de tűrtöztetem magam mert ugye a család...
2013. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!