Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik nagyon közeli barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nagyon közeli barátomba régen szerlmes voltam akkor még nem voltunk annyira jóban de mikor úgy éreztem elmúlt nagyon jól elbeszélgettünk, de most félek hogy megszakad a baráti halál és beköpöm neki hogy szeretem. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
szeretnék tippeket hogyan mondhassam el neki mert ő eléggé elfoglalt suliba (a csaj az osztálytársam) és nem is a városba lakik
2013. szept. 2. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
13/f
2013. szept. 2. 17:11
 2/3 anonim válasza:
szerintem írhatsz neki egy szerelmes levelet és ha tudod akkor dobd be a szekrényébe vagy a padjába vagy talán kérj meg valakit hogy adja oda neki. Mert ha tényleg tetszik akkor nehéz lenne így elé állni ezzel. ha véletlenül nemtudod hogy mit írhatnál neki akk megkérdezhetsz privátban mert én is lány vagyok csak mondj részleteket :)
2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baráti halál? :D:D:D:D
2013. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!