Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem lehetünk barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetünk barátok, ha már elmúlt a szerelem mindkettőnk részéről?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 évig voltunk együtt. Kb egy év után már észre vettük, hogy kicsit eluntuk egymást, kezdett megszokássá válni. Nekem első kapcsolatom volt és furcsán éreztem magam, de nem nagyon tudtam mit is csináljak. De egyre inkább eltávolodtunk egymástól, napi szinten találkoztunk, de nem nagyon beszélgettünk igazán. A mindennapi dolgokról persze igen, de komolyabb témák sose merültek fel. Mikor ismerősök által szóba hozódott, a házasság vagy a gyerek vagy akár csak az együtt élés, látszott rajta, hogy viszolyog a témáktól. Nála már régen éreztem, hogy nem ölel meg vagy puszil meg csak úgy, max köszönésnél. Mondtam h ez fura nekem, de ő azt mondta, h neki már nincsenek erre olyan nagy igényei. Első kapcsolatom, szóval gondoltam oké. Mikor felhoztam valamit, hogy menjünk el kettesben egy napra mondjuk kirándulni vagy az állatkertbe, akkor mindig volt rá valami ürügye. De a barátaival mindig elment, ha szórakozásról volt szó. Mondta h ha társasággal megyünk, akkor benne van! De én meg mostanában azt éreztem, hogy már nincs nagyon igényem a társaságára. Szakítottam vele, elmondtam neki, hogy szeretem, de már csak mint barátot. Sajnálom, hogy így alakult, nekem nagyon rosszul estek azok az apróságok, hogy már nem kíván, nem szeretne velem lenni kettesben. És mikor ezt elmondtam akkor meg mondta h na akkor elmegyünk valamerre egy napra. De már meg én nem szerettem volna. Látszott rajta, hogy nagyon rosszul esik neki, de nem tudom hogyan kellett volna ezt csinálnom jobban és most elég rosszul érzem magam :S

2013. aug. 23. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő 24 én 21
2013. aug. 23. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes... volt egy lány nemű ismerősöm, ők is pont ennyi évesek, mármint a párjával. Ők is 3 éve vannak együtt. Melyik megyében élsz, mármint ahol laksz és nem azt, ahová iskolába jársz? Még lehet, hogy ismerlek is!
2013. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs kicsim, sajnos ez az élet, lépj tovább, amilyen gyorsan csak tudsz, a barátságot vele meg felejtsd el...

tényleg sajnálom...

2013. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nem dolgoztatok eleget egymásért, a szerelem egy idő után elmúlik ez természetes, onnantól már csak az egymásba fektetett munka és a szeretet az összekötő kapocs, ez mindenkinél így működik. Nálatok ez a kapocs nem volt elég erős, ez van. Barátságot meg azért tartom hülyeségnek, mert valószínűleg úgysem tudnátok egyszerű barátként tekinteni egymásra a közös múlt miatt, 3 év pedig nem olyan rövid idő, előbb-utóbb meg valamelyiktek lehet megint többet akarna, akkor meg azért lenne kínos. Jobb ez így, hogy mindenki külön utakon folytatja.
2013. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!