Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Összejöhet?

Figyelt kérdés

Szeretném ha normális válaszokat kapnék.


Egy srácot 2hete ismerek... a legjobb haverján keresztül,de ez mindegy. A lényeg,hogy a haverjával egy suliba járok a srác pedig ott lakik ahol a haverja (35kmre tőlem). A munkája miatt még nem tudtunk találkozni,de már 2x is megígérte mégsem ért ide (közbe jött neki a munka), a hétvégén pedig elrúgták a lábát és szalagszakadása van,azért nem tudott jönni...de még így is elmegy dolgozni,mert azt mondja muszáj. Nem is nagyon hittem volna el,de mutatta kamon. Azt mondja oda van értem,meg ma beszéltem a haverjával a suliba és azt mondta,hogy már olyan mintha szerelmes lenne belém,mert rólam beszél folyton meg mondta neki,hogy mindig rám gondol. Nagyon úgy tűnik mintha velem akarna lenni,nagyon aranyos és úgy tűnik hogy mindent megakar tenni hogy velem legyen,de akkor mér nem teszi? Egész nap kamozunk meg beszélgetünk mikrofonon,de valahogy úgy érzem sose fog összejönni a találkozás... folyton sírok meg gyomor idegem van enni se tudok,nagyon rég tetszett nekem valaki ennyire külsőre és belsőre is.

De a távolság miatt lehet hagyni kéne az egészet.. volt már távkapcsolatom,de ott teljesen más volt a busz közlekedés (sokkal többször ment) és heti 3 talit simán megoldottunk igaz az első ott is nehezen indult...de hogy ennyire.. mondtam neki hogy lemegyek én,de azt mondta hogy az meg hogy néz ki ha a lány megy először... Azt mondta a héten mindenképp lejön,a hétvégén meg nem lesznek itthon a szüleim és azt mondta hogy akkor egész hétvégén együtt leszünk..

Mit tegyek? Megéri? Várjak hogy előbb-utóbb hátha ide ér?



2013. szept. 2. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Még várj vele egy keveset szerintem, még összejöhet a dolog. Lehet túl félénk és még azért nem mer.

De ha félsz a távolságtól, akkor lehet jobb lenne hagyni, bár a 35 km még mindig nem túl nagy.

2013. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez igaz,de mivel nincs autója se jogsija és naponta 3busz jön azok is a leglehetetlenebb időpontokba (reggel,délbe,este) így már elég baj a 35km :(

Köszi,várok vele :)

2013. szept. 2. 21:21
 3/3 g.kiki94 válasza:

Szerintem ha tényleg olyan fontos vagy neki, meg fogja oldani :) és ha neked is olyan fontos ő, meg fogod tudni várni hogy egyszer odaérjen hozzád :) 35 km egyáltalán nem a világ vége szerintem , simán áthidalható , én drukkolok neked, és örülnék neki ha megírnád majd hogy alakul a dolog.

Sok sikert ;)

2013. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!