Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy teljesen reménytelen? Ilyen létezik? Vagy ha sokat "ostromlom" akkor összejöhet? Szerintem igen ^^ véleményeket esetleg történeteket várnék.

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Ha valakinek nem jön be a személyiséged, nem tud vonzódni hozzá, maximum barátság szintjén, akkor ott fejet is állhatsz, sosem fog beléd szeretni. Mert ugye, ha a jellemedbe nem tud, akkor mégis mibe tudna...? :)
2012. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most valami lelkesítő beszédre vágytam ám :P hazudni is lehet csak hogy legyen erőm hozzá :DDD de köszi szépen a választ! :)
2012. dec. 19. 23:19
 3/12 anonim válasza:
Pontosabban mi lenne a sztori?
2012. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Régi ismerős a csaj... Másfél éve kb. elkezdtem többet érezni iránta. Konkrétan soha nem utasított el, próbálgattam közeledni felé, de nemigen jött be. Lehet hogy "nem vette a lapot". Amúgy mind a ketten átlagos emberkék vagyunk...
2012. dec. 19. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szerethet bele bárki bárkibe, annak értelme sem nagyon lenne. Bár lehet, hogy csak nem vagy elég egyértelmű.
2012. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazságszerint tehát egy KONKRÉT próbát megér?!
2012. dec. 19. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem növessz tököt, és ne csak várd a csodát. Lépj valami konkrétat, aztán legfeljebb pofára esel. De legalább nem vergődnél itt ezen. :D

Amúgy csak negatív példát tudok, van két olyan "hódolóm", aki hiába adja az ívet, nincs az az isten, hogy bármiféle viszonyba keveredjek velük. Egyszerűen taszítanak és kész. :D De őket barátként sem tudom tolerálni, meg sehogy igazán. :D Barátok közt azért a nagy részével ha nagyon muszáj lenne, el tudnám képzelni a dolgot, de van akivel semmiképp azért, még elméleti szinten se. :S

De azért az esetek zömében elmondható, hogy van remény ilyen esetben. Csak lépjél már valamiiiiiit!!! :D Húzd meg a haját vagy nemtom, csak legyél egyértelmű. :P

2012. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Üdv!Figyelj teljesen megértelek nekem 2xszer volt ilyen és mégcsak 16 vok szerintem szard le nehogyán te fuss egy nő után ők fussank utánnad Nem tom ,hogy első csajod-e vagy sem de tanuld meg az az első kapcsolat szerelem az ember életében 100% ,hogy mindíg megcsalással csalódással vagy kudarcal végződik.Majd találsz egy olyan csajt aki már annak is örül ,hogy ha csak lát egy aranyosabbat és akkor már le se fogod szarni örülsz majd ,hogy így alakultinkább ne fektess bele több energiát mert összefogsz omlani és te neked is gyógyszereket kellesz szedni mint nekem. Hiddel Tapasztalatból beszélek!!
2012. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nagy a kontraszt az utsó két válasznál :DD mindenesetre köszi szépen a válaszokat mostantól kőkeményen ráállok a témára, és kerek perec bepróbálkozok :) ha nem, akkor ez van , majd vigasztalódok :D jövök nektek sírni ;)
2012. dec. 20. 00:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Első nem után hagyni kell a faszba. Nekem ez a mottóm! fogadd meg te is, nem érdemes a kivernek az ajtón, vissza csúszolmászol az ablakon féle nyomorékságnak lenni. Ne legyél talpnyaló, kajtatós, kuncsorgós kutya! Ha nem kellesz a nőnek akkor nem. Hiába beszéled rá, az már nem olyan, ha esetleg már annyira megunja,hogy megsajnál, akkor csak szánalomból van veled. Az meg milyen viszony? Nem te vagy álmai embere, csak egy megtürt pótlék senki, akinek erősen limitált a hátralévő ideje, hogy mikor fog kirúgva lenni, egy tökéletes partnerjelőlt miatt.

Tehát döntse el a nő gyorsan, hogy kell vagy sem. Tudja ő, érzi, hogy mit akar. Ha azt mondja nem, akkor nem kell tovább pitizni. Van még ezer másik jó nő is azon kívül, még tán különbek is.

Ha meg egy takitkázós, agyhúzatós szemét disznó lányról lenne szó, akkor úgy járt, hogy majd megtanulja, kivel szórakozzon legközelebb, és leszokik az ugrasztgatós majomkodásairól, mert erre nem vevők sokan.

NE! LEGYÉL! CSICSKA!

2012. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!