Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb ember?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, hihetetlenül szeretem, ő álmaim pasija... De mégis, sokszor buta apróságokon összeveszünk. Pontosabban eleinte én generáltam az idióta veszekedéseket, de azóta szegényem kiéleződött így ha nem akarok rosszat, akkor is úgy érzi, hogy belekötök. Tudom, hogy az elején én rontottam el... És tanácstalan vagyok, hogyan tegyem jóvá. Sokszor "elveszi az eszem" a pillnatnyi düh, és csak utólag gondolok bele, milyen elenyészőek a problémáink az érzésekhez képest. Meg sem érdemlem őt, annyira különleges srác. Nem értem magam, én miért vagyok ilyen hirtelen haragú és főleg, miért nem jut eszembe olysnkor ugyan az, mint most is? Hogy ő a mindenem...

Hogyan legyek jobb hozzá? Hogy változzak meg? Mit tegyek?

20N


2013. szept. 2. 20:00
 1/4 Kócos boszorkány ***** válasza:
Kicsit próbáld meg kontrollálni a dühkitöréseket, a férfiak ezt nehezen viselik és igazán meg lehet őket érteni!
2013. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő álmaid pasija, de nem érdemled meg őt, mert különleges, ebből az következik, hogy te alacsonyabb rendűnek érzed magadat... miért nem vele beszéled meg ezt a problémát, és rögtön orvosolni is lehetne.
2013. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vele nagyon sokszor beszéltünk már erről, átrágtuk, hogy melyikünknek min kene változtatni és hogy hogyan segítsük egymást az előrelépésben. Az utóbbi hónapokban jelentősen jobb a helyzet. De még mindig lelkifurdalásom van. És bizonyos időközönként újra rámjön az ötperc amikor elszalad a ló...
2013. szept. 2. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
számolj tízig mielött kitörsz. éretlen vagy érzelmileg. a fiú nem való hozzád. gyenge idegzetű vagy. Nem érdemled meg hogy veled legyen. inkább azt keresd, hogy hogyan teheted boldoggá és hogyan tudsz a kedvébe járni. az az igazi kapcsolat amikor mint két fél azt nézi, hogy hogyan tud a másiknak jót tenni. ha te nem vagy képes erre, ne tedd tönkre a párodat.
2014. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!