Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért minden testnevelőtanár...

Miért minden testnevelőtanár azt hogy mindenki sportos fitt atléta?

Figyelt kérdés

Csak a futást tudtam felvenni suliba, megmondom őszintén nem tudok futni..Van rajtam súlyfelesleg, ezért elkezdtem járni a konditerembe, de 4 hét alatt nyilván nem lesz jó állóképességem.

A tanár meg elkezdi nekem h többet kell futni..de miért nem lehet elfogadni h nem tudok futni..?


2011. márc. 18. 13:57
1 2
 1/14 Neji ***** válasza:
Mert próbálkozni midnig kell:)) ha nem megy akkor is szívvel-lélekkel kell csinálni:)
2011. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kimaradt h Miért hiszi...
2011. márc. 18. 14:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de futni útálok, meg szerintem többet ér a 1,5-2 órás kondi a 3kmes futásnál, mivel ott a saját tempódba csinálod meg jobban formál mint a futás
2011. márc. 18. 14:02
 4/14 anonim ***** válasza:

"Én ezt értem, de futni útálok, meg szerintem többet ér a 1,5-2 órás kondi a 3kmes futásnál, mivel ott a saját tempódba csinálod meg jobban formál mint a futás"


hát két óra kondi biztos többet ér mintha ugyanennyi idő alatt "lefutnál" 3 km-t, 1.5 km/óra sebességgel :D

2011. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


:D Nem hiszik azt. De attól, hogy te utálsz futni (én is), még elengedhetetlen kelléke az állóképesség fejlesztésnek. Az állóképesség máshogy fejlődik a súlyzós edzéstől is és máshogy a futástól. Nem hinném, hogy a tanárod 3 km-t futtatna órán.

2011. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces....

Valaki aki a kérdésre válaszolna

2011. márc. 18. 14:12
 7/14 A kérdező kommentje:
3 km kell futni minden órán
2011. márc. 18. 14:13
 8/14 anonim ***** válasza:

a kérdésre azt a választ kapod amit vársz:

mert egy beszűkült agyú hulye barom állat!

megfelel?

2011. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bix ***** válasza:

ezek szerint nem igaz amit írtál


nem tudsz futni vs nem szeretsz futni.


neked le kell fogyni. ennyi diéta és kardió ha már ragaszkodsz a teremhez... a teremben pedig krvára nem igaz hogy a saját tempódat meheted. ismétlések között megadott maximális és minimális pihenőidő van, annak függvényében hogy mit akarsz elérni. tömegelni, erőt növelni, állóképességet, stbstbstb...


azért akarja hogy fuss mert egy normális diétával ezzel lehet ingyen, kis kitartással gyorsan lefogyni...

2011. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem azt a választ vártam, hogy akkor szidjuk őket.

Én csak azt nem értem miért nem tudják azt elfogadni h nem mindenki sportos egyéniség.

2011. márc. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!