Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 orszag van koztunk, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 orszag van koztunk, lehet ebbol valami?

Figyelt kérdés
romaniai vagyok.Egy Nemzetkozi taborba megismertem egy cseh fiut,aki nagyon cuki volt es csak egy evvel idosebb nalam.A taborba sokaig szemeztunk malyd odajott hozzam es beszelgettunk csak sajnos ez a tabor utolso ejszakajan tortent.Masnap mikor indultunk haza a taborbol odamentem es elbucsuztam tole,mikor pusziltam meg akkor a masodik puszi ugy felig meddig szajra bsikerult,de ezt valahogy o okozta :P Mindegy,mikor hazaertem egybol bejelolt facebook-on es minden nap beszelgetunk esbevalta h belemszerettet es en is bele.Jovobe is lessz ilyen tabor es azt mondta hogy jon es en is megyek.Van remenye h lessz ebbol valami vagy probaljam meg elfeledni??? :((

#TAVKAPCSOLAT!
2013. szept. 3. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi de sűrgősen!
2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minket a barátommal 3 vagy 4 ország (attól függ) honnan nézzük) választ el egymástól.

Távkapcsolat?

2013. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
feledjem el??? Az nagyon nehez lessz,en tenyleg szeretem!!! :(((
2013. szept. 3. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2-eske vagyok, tudom, milyen érzés, nyugodtan dobhatsz egy privit.

Hány évesek vagytok egyébként?

2013. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem olyan régen egy fesztiválon ismerkedtem meg egy sráccal. Közös baráti társasággal voltunk kint. Ő meg csak úgy megfogta a kezem..kvázi szerelem első látásra.


Belgiumban él, ott tanul és focizik. Átbeszéltük a dolgokat és jelenleg vállalható ez a táv.Így megpróbáltuk "egymással"


Persze még friss a dolog, hétvégenként vagy ő vagy én megyek hozzá. Így nyilván jobb kivitelezni.


Tapasztalatom szerint abból a kapcsolatból sem sül ki minden jó ahol naponta találkoznak. Sőt...itt hamarabb eljöhet a "ránuntam style"

2013. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát meg lehet próbálni de nagyon nehéz köztem és a barátom között egy óceán volt :D

de ma már csak barátok vagyunk mert az elején még jó a beszélgetés de egy kapcsoltban előbb utúbb magasabb szintre kell lépni és azt nem lehet fb-n keresztül :D

2013. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!