Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, akivel már 5x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel már 5x jártam, de sokat nem tartott. Mindig mikor együtt vagyunk, annyira szenvedélyes, kedves, figyelmes... és utánna mégis összeomlik minden! Miért ilyenek a pasik? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Mikor nem vagyunk együtt, és ha véletlenül más pasival lát, akkor féltékeny, ideges és ő is kikezd egy csajjal a szemem előtt, és olyan sovárgó szemekkel néz. A mennyekbe érzem magam vele, de még nem feküdtem le vele, és ő ezt nem is kérte, és nem is probálta. Barátaim mondják, hogy mennyire szenvedélyesen nézünk egymásra, amikor nem járunk. Jol el tudunk beszélgetni mindenről, ugyanabba a baráti kőrbe vagyunk...Nem tudom megérteni, hogy hogy érezhetem olyan istenien magam vele! Nem vagyok szerelmes bele, de annyira vonzodom hozzá, az első csókom is vele volt! Szilveszterkor együtt voltunk, aztán szünet, husvétkor megint és most ujra szünet. Olyan sovárgó szemekkel nézett, amikor a volt pasimmal táncoltam, és jött oda hozzám, megsimogatta a hajam, és az arcom, de a volt pasim elrántott. Aztán egész éjjel csak ült, maga elé meredve egy sörös üveggel! De sztem tudja, hogy mekkora hatással van rám, hogy ha pasim is van, ugyis megcsókolhat, mert engedem és vele szembe soha nem ellenkezem. Mit akrhat? Mit jelenthet a viselkedése? Érez vmit irántam vagy csak játék az egész?
2008. júl. 2. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Téged akar, szerintem csak ennyi a válasz. Sok sikert!
2008. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Te meg ócska egy ribanc vagy, ha hagyod, hogy a pasid mellett is izéljen veled.
2008. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem hagyd a fenébe a pasit, hiszen te nem szereted őt, ő pedig csak dugni akar veled. Az, hogy "szenvedélyesen nézünk egymásra", semmit nem jelent. Viszont ha ezt a kettős játékot a másik pasi előtt játszod, akkor én először magammal tisztáznám a helyedben a dolgokat, mit akarok, kit szeretek, kivel szeretnék együtt lenni. Ne legyél szűzkurva!
2008. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ócska ribanc a jó édesanyád! Mondtam, hogy a volt pasim, és most nincs pasim! Annyira hűlye vagy és nem érted? Ja és válogasd meg a szavaid! A keserves jó édesanyád ribancozd, marha isten!
2008. júl. 2. 10:07
 5/12 A kérdező kommentje:
NINCS PASIM MOST! Hát nem értitek? És kurva sem vagyok! Ilyen tanácsokkal eléshatjétok magatokat! Most én is le kéne kurvézzam meg gay.ezzem az egészet? Hát kösz de nem vagyok olyan, hogy mindenkit támadjak!
2008. júl. 2. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
ha nem vagy olyan, miért teszed mégis? :)
2008. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy te írtad, hha pasid is van, attól még megengeded ennek a srácnak, h lesmároljon téged....na mind1

szerintem téged akar ez a srác, de igazából nem nagyon értem, mivel nem mondtad el h miért szakítottatok. Sztem ülj le vele és beszéld emg e dolgot. Ahogy én látom neked is ő kell, neki meg te kellesz. Sok szerencsét!

2008. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve megengedném! Elnézést, rosszul fogalmaztam! Köszönöm! A szakitás hol az én részemről jött, mert félek a csalodástól, hol pedig az ő részéről, mert viszgái vannak meg stb.
2008. júl. 2. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
gyere vele össze újra, de mostmár tartósan
2008. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már ötször szakítottatok. Szerinted ennek a kapcsolatnak lenne értelme? Az élet nem olyan, mint a Barátok Közt!
2008. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!