Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el tudnátok hinni neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el tudnátok hinni neki hogy nincs semmi több?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elég jól kijövünk meg minden, szerintem lehet hogy járás lesz a dologból, de nem tudok kibékülni pár dologgal... Az hogy állandóan fiúkkal lóg, és mesélte hogy elég sok fiúval smárolt is, de állítólag amikor jár valakivel akkor nem csinálja ezt... Nem tudom hogy el tudjam-e neki hinni, ma is az exével találkozott és "hülyültek de semmi olyan nem történt", meg nagyon sok fiúval lóg... Bár hozzá tartozik hogy fiatalok vagyunk, 15 éves, de akkor is idegesítő hogy inkább velük megy. Szerintetek belemnjek a járásba, aztán meglájuk majd? A legutóbb már azt mesélte, hogy smárolt egy csajjal mióta velem találkozgat, bár hozzá tartozik hogy nem járunk még de már nagyon olyasmi történtek dolgok... Ötlet?
2013. szept. 3. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden vadabb embernek vagy egy olyan ember aki megtudja szeliditeni:D
2013. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is fiúkkal lógok, mert a lányok állandó nyivákolását nem tudom elviselni... és? Sőt, még párom is van.. na erre varrjál gombot.....
2013. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a múltkor az ex pasija ott aludt nála egy szobában, mert állítólag részeg volt és átvitték a bátyjával, mert egy bandában vannak. de akkor is, milyen már hogy egy ágyon alszik az ex pasijával amikor állítólag részeg meg hányik, aztán meg találkoznak és "nincs semmi"?
2013. szept. 3. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Szerintem ez a nő ezzel a szöveggel téged direct szivat és kínoz. Nincs ott szerintem semmiféle ex a lánynál.
2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne menj bele semmibe hagyd a túróba! Ha már kérdések merülnek fel benned akkor ez már nem jó.Ha már "minden dologgal ki tudsz békülni" valakinél azzal próbáld.
2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De, tényleg ott volt, mert van egy 30 fős banda, amiben ő meg a bátyja is benne vannak és egymáshoz mászkálnak meg minden. Bár a lánynak van egy ártatlan beütése mintha nem tenné meg hogy megcsaljon ha járnánk... bár el tudná titkolni simán. :(
2013. szept. 3. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én pasimnak is ilyen nagyon összeszokott, összejárós bandája van.. ott is aludtak már lányok fiúknál, meg forditva, és nem történt semmi mert csak haverok. Én is hazavinném akármelyik haveromat, ha részeg lenne.. és úgy állna a dolog, h rosszul van, nem értem ezzel mi a gond. Az viszont nagyon gáz h itt gyanusitgatod, meg gyártasz mindenféle elméleteket, de a leggázabb az h vadidegen emberektől kérdezed h járj-e a csajjal...



23L

2013. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy pasit utasitottam vissza ugyanilyen dolgok miatt.. minden buliban elkapott pár csajt akit lesmárolt vagy felvitt a lakására. Nem tudnék megbizni benne. Én a helyedben nem járnék egy ilyen lánnyal. Nekem is vannak fiú barátaim akikkel tényleg csak barátok vagyunk de én nem smárolgattam velük aki ilyet tesz az túllépi a barátság kereteit és nem biztos, hogy ha veled lesz együtt nem fog igy tenni.
2013. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet szűzk**** akkor tényleg nem fog szexelni de smárolgatni azt lelkiismeret furdalás nélkül
2013. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!