Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves párkapcsolatban élők! Ti is ritkábban jártok ebbe a kategóriába mióta megvan a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés

Szégyellem magam,régebben órákat töltöttem ebben a kategóriában,most meg mióta megvan a barátom ritkán jövök. Pedig ez volt a kedvenc kategóriám :(

19/L


2013. szept. 3. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha van valakim, nem itt lógok, hanem inkább vele próbálom ki azt, amit esetleg kérdésben feltennék :))
2013. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha lenne kedvesem, én sem nagyon jönnék ide, pedig jól szórakozom én is itt :PP 19/F
2013. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a Párommal vagyok, nem érdekel a net, csak akkor netezünk ha nála vagyunk, itt valahogy nem szoktunk. Felszoktam jönni azért néha ha eszembe jut ide is, amikor nem vagyunk együtt. Jókat lehet szórakozni, bár van hogy lefárasztani magam, arra is tökéletes.
2013. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi baj .... én is inkább a barátommal törődnék :-)
2013. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én akkor vagyo fent,ha ő dolgozik és nem is tud róla,hogy regisztráltam
2013. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!