Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg a nonek fizetni kene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg a nonek fizetni kene a reszet randin vagy akar parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
En a baratommal 1 eve vagyok egyuttes mar az elejen mikor csak randiztunk o fizetett mindent. Ha csak egy kaverol ha egy bulirol volt szo mindig. Miota egyutt vagyunk ez azota se valtozott. Olyan elofordult hogy nem volt penze es en fizettem vagy ha kert adtam neki kolcson de abbol is mindig nekem vett valamit es a penzem is visszaadta. En ettol nem tartom magam penzehesnek de szerintem ez igy normalis hogy a srac fizet nem pedig fele fele. Lehet nalunk csak azert van ez mert o nem magyar es naluk az a szokas hogy mindig a srac fizet mert igy illik de ugy gondolom ezt igazan kovethetnek a magyar sracok is foleg ha van keresetuk is.
2013. aug. 30. 15:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Szóval ő mindent adjon, fizessen neked te meg semmit? o.0
2013. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az az általánosíts..

Mindíg én fizetek..jó persze Németo.-ból származom..de ez nem számít :)

2013. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Komoly kapcsolatban szerintem alap a közös kassza, mi már egy éves kapcsolatnál se számoltuk, ki mit fizet. A többi amit írsz netto hülyeség. Első pár randin normális, ha a srác fizet, de az nem várható el, hogy mindig mindent ő álljon.
2013. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
persze, de azért neked is kell időnként kedveskedni, de ilyesmi h kv, üdítő, ital, kajálás, benzin ezeket nem várnám el senkitől, hogy fizesse, ez a férfi dolga, de ne az legyen, h havi 30 ért veszek neki ruhát meg cipőt :P
2013. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Én ezt nőként nem értem meg, már ne haragudj. Szerintem nem várható el egyetlen férfitól sem, hogy fizessen mindig. Néha gesztusként oké. De főleg ha nincs is olyan anyagi helyzetben, akkor nekem égne a bőr a képemről. Főleg, hogyha neked is van saját jövedelmed, miért más fizesse a szórakozásod?

Később egy komolyabb kapcsolatban pedig nem téma az ilyesmi, mert közös kassza van jó esetben, legalább a közös élet költségeinek erejéig.

2013. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 ASOT ***** válasza:

Nem kell ez a szokás dolog.

Ha ismerkedtek vagy még randizgattok, akkor okés fizessen ő, de már azt nagyon becsülöm egy lányban ha megkérdezi hogy besegítsen vagy beszálljon e. Mert ritka aki ezt megteszi.


Hameg párkapcsolatban vagytok akkor már nem tartom teljesen normálisnak hogy ezt a nő elvárja, ott már szálljon be.


Persze ha a pasi tele van pénzzel és őt nem zavarja akkor azt csináltok amit akartok.

2013. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Igen követendő példa lenne és ilyen is voltam, csak a mai világban nem lehet tudni h a csajnak mikor gőzöl be az agya és lelép. Am igazad van meg nem is. Embere válogatja
2013. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ez szerintem valamennyire emberfüggő is, plusz függ neveltetéstől, anyagi helyzettől, sokmindentől.

Az én párom is külföldi, és náluk alap hogy az első jópár randit a srác állja (az ő országában az is udvariatlanság ha a lány egyáltalán felajánlja), de! én mindig igyekeztem ugy időziteni a randikra, hogy pl. sütöttem sütit vagy főztem vacsorát magunknak, igy ugymond 1 randit ő állt, egyet én (csak én nem közvetlenül fizettem, hanem ételt készitettem). Viszont miután elkezdtünk járni, egyszer én fizettem, egyszer ő, miota pedig együtt élünk, azota természetesen közös kassza van.

2013. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Egyedül első randin tartottam mindig is "fontosnak" (inkább romantikusnak), ha a fiúm fizet, amúgy meg mindenki tegye bele a maga részéről a kapcsolatba azt, amit tud (minden téren). Nálunk ritkán fordult elő eddig, hogy teljesen felesbe mentek a dolgok, volt, hogy én tettem bele többet, volt, hogy a párom, de sosem számolunk utána. A lényeg, hogy együtt összehozzuk a minimális igényeinkhez a pénzt :D

Viszont az egymáson való segítés addig oké, amíg az egyik fél részéről nem válik elvárássá. A te hozzáállásod nagyon unszimpatikus.

2013. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*ha a fiú :D
2013. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!