Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A határozottság és magabiztoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozottság és magabiztosság megállapítható egy férfiról képeken keresztül?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 24 éves vagyok, és ma beszélgettem egy ismeretlen lánnyal. Végül is mindketten jól éreztük magunkat, de nem voltam az esete. Aztán eszembe jutott, hogy megkérdezem, mi ennek az oka. Azért is jó ötlet ez, mert nem elfogult velem szemben. Facebookon bejelölt, mert így könnyebb volt megmutatnom neki a képeket magamról, és azt mondta hogy "látszik a képeimen" valamint a "szememen" hogy nem vagyok magabiztos. Az volt a legjobb az egészben, hogy egyenes volt, nem pedig lepattintós, flegma :)

Na akkor a kis történet után ti mit gondoltok, tényleg fényképekből levehető ki magabiztos és ki nem?


Ha már ez a kérdés, ne álljunk meg annyinál hogy "igen, nem, igen, nem" hanem mindkét nemtől kérdezem: szerintetek a határozottságomat mivel lehetne fejleszteni?

Csak ne azzal jöjjetek hogy gyúrással, mert már lerágott csont :D



2013. szept. 4. 02:42
1 2
 1/13 viktor123456 ***** válasza:
92%
Szerintem igen. Egy lány fotóiból is jól saccolható, hogy mennyire lelkesen fog szxpni. :-)
2013. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:DDD
2013. szept. 4. 02:45
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
A jó hír az, hogy lehet színlelni a magabiztosságot.
2013. szept. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak a képek alapján nem igen lehet bármit is megállapítani. Még a külső is egészen más lehet a valóságban. Abból viszont, hogy milyen képeket raksz fel, már lehet valami kevés képet alkotni az egódról.

A határozottságot pedig szerintem aktív sportolással lehet fejleszteni. Az tanulás, az ismeretek bővítése,is alapja lehet annak, hogy biztos legyél magadban, megalapozott és határozott véleményed legyen

2013. szept. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
a kép az csak kép. Az ilyet élőben lehet leszűrni.
2013. szept. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mi köze a sportnak egy határozott jellemhez?

Továbbá az egóra visszatérve, egyáltalán nem tükörben pózolós képeim vannak. A tanulásos résszel egyet értek. Csak buta ember lesz bizonytalan ha olyan témában kell megállnia a helyét amihez hülye mint a segg --> mint amikor a tanulót feleltetik és ha tudja magáról, hogy az adott tananyagot kellően elsajátította, akkor nincs oka aggodalomra, és ha ez tudatosul benne, akkor magabiztosabban kezd hozzá :) A bizonytalan ember felelés közben találja ki a következő mondatot amit mond, mert halvány fogalma sincs mi volt a könyvben, így bizonytalan magában. Határozottsága, határozott fellépése még lehet nem sportoló embernek is, ha tudja mit akar: pl. határozottan megmond valamit, és komolyan gondolja azt, így visszajutottunk a magabiztossághoz.

2013. szept. 4. 03:01
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Kedveske, elárulod hogy csinálod, hogy közel 40-esként, nálad az idő mindig visszafelé megy, és most a 24.évednél tartasz? Arról már jne is beszéljünk, hogy ha valaki szerdai talit mond egy másik nővel, akkor az miért kedden tslizik? vagy ekkora tolongás van nálad?:D
2013. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7+Végül is mindketten jól éreztük magunkat, de nem voltam az esete.


Nem fordítva? mert fordítva szokott nálad lenni.Legalábbis ha az elmúlt idők történelmét tekintjük.

2013. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, de a lányok mindig külsőre ítélnek, komplett személyiségrajzot alkotnak rólad kinézet alapján, aminek persze legtöbbször a fele sem igaz.
2013. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy randiztunk, csak ismerkedtünk a chaten, és nem azonnal mutattunk képet csak egy kellemes beszélgetés után. Elég kevés eszed van sajnos.
2013. szept. 4. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!