Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy is mukodhet?

Figyelt kérdés

A baratommal egyt lakom 1 eve. Kb 1 het utan koltoztunk ossze mivel o is lakast keresett es en is igy jott az otlet , hogy miert is ne?!

Mind a ketten elegge fiatalok vagyunk O 21 en 18 es eleg sokszor vannak itt a haverjai meg kint is sokat van. Es nekem is kell egy kis magan elet. Mondta is baratom , hogy nagyom szeretety egyedul lakni . En ezt megertem es kozos meg egyezesre megbeszeltuk , hogy kulon koltozunk es mint egy normalis fiatal par talalkozgatunk es neha egymasnal alszunk . Nagyon szeretjuk egymast de meg nem erezzuk keszen magunkat erre . Szerintetek mukodhet vagy mar egyalltalan nem fog?


2013. szept. 4. 02:51
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
működhet.
2013. szept. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez egy idióta kérdés. Te is leírtad fiatalok vagytok kell a magán élet. Miből gondolod azt, hogy nem működhet, ha úgy viselkedtek mint egy normális pár?
2013. szept. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fájt minden egyes szó, amit olvastam. (Az írásod miatt)
2013. szept. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha szeretitek egymást, ez nem lehet akadály.

Amúgy valóban jó lenne helyesebben írni :)

2013. szept. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túl korán költöztetek össze. A "lakva ismerni meg az embert" nagyon hamar eredményre vezetett nálatok. Ha most már szabadságra vágytok, akkor már nem igazi a szerelem köztetek, mert kevésnek tűntök egymásnak. Csak még magatoknak sem meritek bevallani.
2013. szept. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok



"...kevésnek tűntök...." Vagy inkább túl soknak.

2013. szept. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

összeköltöztetek,most külőn költöztök,és majd később megint össze?

Logika...

Szted akik több 10éve együtt élnek azoknak nincs magánélete? Mert van!

2013. szept. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ki az a hülye, aki pár hét után össze költözik a másikkal?

A másik meg hogy én évekig éltem egy nővel és meg lehet oldani a magánéletet így is, ha valakinek van egy kis esze.

De sajnos nektek nincs...

2013. szept. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!