Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mikor mondanád a barátodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mikor mondanád a barátodra vagy barátnődre, hogy EGYSZERŰ? .. attól hogy kiszámítható, már ebbe a kategóriába sorolnád?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám ezt egy emberre, ha ostoba, buta, naiv lenne. Páromra sosem használnám, mert az okos, művelt és intelligens férfiakhoz vonzódok, akik nem ilyenek.
2013. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én a buta lányokra szoktam mondani,mert nem akarom megsérteni őket.
2013. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sippara ***** válasza:
72%

Itt, 7:40-től:


[link]

2013. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:-)
2013. szept. 4. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kezdenék egyszerű lánnyal, szóval soha.
2013. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyszerűt ált. az egybites agyú, buta, közönyös emberekre használom. A kiszámíthatóságra nem.
2013. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat .... :-)


Konkrétan annyi történt, hogy nekem nem igazán tetszik a barátom ötlete, hogy szerződéses katonaként kb. 5 éven keresztül csak hónapokat töltene velem, mert külföldre menne szolgálni, hogy "megteremtse a közös életünk alapját" ... mert ennyi idő alatt minimum 12-15 millió forintot keresne meg ... és amúgy is vonzza ez a szakma de nem magyarországon /ebbe még bele is mennék/, mert itt "nem történik Semmi" :-/ .....

- De lehet hogy megsérülnél... mondtam .... az egészséged és az ÉLETED .... MEGFIZETHETETLEN !

Na és erre mondta hogy : - ... Te annyira berögzött vagy és kiszámítható ! ... nem is akarok erről beszélni, mert olyan egyszerű vagy hogy úgysem értenél meg .....


Hát ennyi.... :-( .... Végigsírtam miatta a mai délelőttöt .....Egyszerű vagyok mert FÉLTEM! és sokkal többet jelent nekem, mint a világ összes rohadt pénze ! :-( :-( :-( :-(

2013. szept. 4. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván sok mindentől függ. Ha olyan környezetben élsz, ahol szívesen használnak szlenget, akkor igaz amit az előttem szólók írtak. De én pl az egyszerűt a szó legszorosabb értelmében úgy használom, ahogy a jelentése indokolja. Tehát ha valaki nem bonyolult, akkor az egyszerű. Ha valaki buta, akkor meg buta, nem pedig egyszerű.

Én pl szeretem az egyszerű embereket, de nem szeretem a butákat.

Ha pedig valaki kiszámítható, akkor nem feltétlen egyszerű, simán csak kiszámítható.

2013. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sippara ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos sem ő, sem te nem tudtok mit kezdeni, katonafeleségnek születni kell, nem tanulható, nem megszokható dolog - nem véletlenül gyakori a válás katonáéknál. Én tudom magamról, hogy bírom - ettől függetlenül hál' Istennek a jelenlegi párom nem katona -, de azt is tudom, hogy a nők túlnyomó többsége egyszerűen nem. Itt valamelyikőtöknek le kell mondania valamiről - vagy neked az ő folyamatos közelségéről, vagy neki a katonaságról, vagy mindkettőtöknek a másikról -, másképp sajnos nem működik :(
2013. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát ha nagyon ragszkodna hozzá akkor kénytelen lennék elengedni .... mert csak úgy tudnék boldog lenni ha Ő is az ... és hát ha ettől lenne az akkor gondolom nem igazán lenne más választásom, ha nem akarnám elveszíteni ..... az meg már más kérdés lenne hogy hogy bírnám feldolgozni a távollétét :-/.... szörnyű lehet fél évig minden nap azon gondolkodni, hogy vajon él-e még a Kedves....
2013. szept. 4. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!