Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szabályok vonatkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szabályok vonatkoznak a haver volt barátnőjével való párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is a haverral beszél, hogy ő mit szólna hozzá, még mielőtt bármi is kialakul a csajjal. Ha nem örülne neki, neked kell érezned, hogy megéri-e a csaj azt, hogy elveszíts egy barátot...
2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha előzetesen más megállapodás nincs, akkor TELJES TILALOM.
2013. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat hosszabb volt,mint fél év, akkor:

Ne!!!!

2013. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
levetett ruhát felvennél? szerintem nem véletelnül szakítottak. haverjaim több jó csajjal jártak, de eszembe nem jutott nekik csapni a szelet mivel közben megismertem, megtudtam milyenek. gyerekesek, vagy idióták... nincs meg az ismeretlenség varázsa. egy ideig jó amig dugogatod meg megjelensz vele itt-ott, de aztán előjönnek a gondok.
2013. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, én voltam vagyis vagyok ilyen helyzetben, szép exe van a haveromnak...

De semmiképp nem közelednék felé, tiszteletben tartom a haverságot annyira, hogy ilyet nem teszek.

Persze lehet csak én vagyok így vele.

2013. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom! Néztem a polgári törvénykönyvet, de nem találtam rá utalást. Talán a szokásjogot kéne megvizsgálni.

Szerintem meg a szabad préda az préda.

2013. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha más megegyezés, íratlan szabály nem él a baráti körben akkor TABU.

És ahogy az első is írta. Mielőtt bármibe is belekezdtek, haverral megbeszél, hogy mit szólna hozzá. Aztán ha nem akarja de neked mégis fontos kockáztatsz, de már a következmények ismeretében és legalább neki is szóltatok, így nem érhet titeket kritika.

2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondja már meg nekem valaki, hogy ha elhagyott a fiú, akkor a haverjával miért nem jöhetnék össze?

Semmi közöm már hozzá. És ha van 100 haverja, akkor egyikkel sem lehetne kapcsolatom?

Nem értem!

2013. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a haver lehet rossz megfogalmazás volt, viszont: van egy közelség szint


Egyszerűen ha van egy társaság mondjuk 5-10 fő, akkor ott egynél több személlyel jóérzés mellett nem igazán ajánlott a kapcsolat

100fős baráti társaságok nem igazán léteznek

2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek, még mikor engem nem ismert, tetszett neki az egyik lány haverja, de még csak randizni se hívta el soha... mert annyira azért nem kellett neki a csaj.


Az egyik közös haverjuk összejött a lánnyal, és utána kérdezte meg a férjemet, hogy zavarja e. Ő nemet mondott.


Tehát itt némileg más a szituáció.


De szerintem ha a haver és a barátnője már szakítottak, akkor max meg lehet kérdezni mit szólna?, de szakítottak, tehát szerintem amúgy is oké. Bár tisztességesebb megkérdezni.


27/N

2013. szept. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!