Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Segitenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Segitenétek?

Figyelt kérdés

Lehet, ha elolvassátok hülyének néztek.. lehet nem tudom összeszedni a gondolataimat, és nem tudom érthetően leirni.. de megpróbálom..Kezdem az elején:


Ma egy éve, hogy összejöttem életem első barátnőjével, vele volt első csók, majd szex, ő volt mindenben az első nekem..

Ismertem régebbről, de csak 2 év után jöttünk össze.Az elején minden olyan idili volt.. nem veszekedtünk, szinte minden nap találkoztunk, egyre közelebb éreztem magam hozzá.. Aztán ez kezdett elmulni, féltékenykedés, veszekedések... egyre gyakrabban... a sok féltékenykedéstől éreztem hogy falnak futok, nem birtam már tovább, volt egy nagy veszekedés, 2 napig nem beszéltünk, aztán megbeszéltük, hogy változtatunk..

Aztán egy ideig ment is a dolog, de nem éreztem már azt, mint régen, nem volt meg a szikra.. mindent megpróbáltam..

megpróbáltam minden időmet vele tölteni, vele lenni a legtöbbet, hogy hátha.. de nem jött össze...

Több mint tiz hónap után elmentem egy edzőtáborba(julius vége), és ott megcsaltam egy lánnyal( csók volt )... ezt nagyon megbántam, de nem mondtam el neki.. szemét vagyok, igen, tudom :(

Aztán utána még együtt voltunk pár napig.. aztán szakitottam vele..

Mig együtt voltunk is beszéltem egy évfolyamtársammal, de most, hogy szakitottunk, egyre többet.. már találkoztunk is párszor, mindig puszi van, amikor találkozunk, meg elköszönéskor is, meg is ölel, és én is őt... de nem tudom mit érez, mit szeretne..

Nekem meg eléggé sokszor eszembe jut a volt barátnőm... és még most is bennem van, hogy megcsaltam, szemét vagyok..néha beszélünk még, de a legtöbbet ezzel az évfolyamtársammal smsezek, meg vele beszélek fb-n..

Komoly lány, nem egy alkalmas lenne.( azt hallotam hogy valaki bepróbálkozott nála, de visszautasitotta, mert több lánnyal is beszélget a srác) . de nem merek kezdeményezni, mert tudja hogy néha beszélek még az ex-el, és én sem tudom, hogy akaroke még olyan komoly kapcsolatot.. de ha biztos lennék benne, hogy ő is érez irántam barátságnál többet, akkor benne lennék, mert tényleg elég jól kijövünk, beszélgetünk, meg minden.. néha olyanokat ir, amiket lehet, hogy csak én értelmezek félre, de lehet, hogy tényleg célzás .. nem tudom..

Ha kezdeményezek, de azt mondja barátság, akkor nagy pofáraesés, mert ún. "házi nyúl"... és utána nehéz lenne vele egy helyen lenni, ami azért elég gyakori...


Tehát a kérdés: lépjek az új lány irányába, és felejtsem el a régit?

Vagy hagyjam mindkettőt?


2013. szept. 4. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp felejtsd el a régit! És még nem adtál magadnak elég időt, addig nem kell senkivel összejönni! Beszélgess másokkal, de ne próbálkozz senkivel komolyan, amíg nem érzed, hogy csak ő kell neked. Ilyen egyszerű.
2013. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!