Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki ragaszkodik, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ragaszkodik, akkor érez még szeretet vagy épp szerelmet a másik iránt? Lehet olyan hogy közben semmit nem érez iránta?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet.


ragaszkodhat azért is mert ingyen mos, főz, takarít

2013. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szeretetet vagy barátságot érezhet. Szerelmet már nem hiszem.

Azt sem hiszem, hogy semmit sem érez már iránta, hiszen még ragaszkodik hozzá.

2013. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még akkor is ha nagyon szeretett ,és ez az szerelemem egyik hétről a másikra változott meg úgy h semmit nem érez irántam.. de még is fél elvesziteni
2013. szept. 4. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert barátként emberként továbbra is szeret és fontos vagy neki. Én is így vagyok az exemmel.
2013. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan exem, aki 12 év távlatából is fontos, de csak barátként. Sosem tudnék rá másként tekinteni. Viszont mivel ő volt az első komoly hosszú kapcsolatom, ezért a szerelem átfordult egy olyan szeretetbe, amit egy báty iránt érez az ember.
2013. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!