Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csináljak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak, ha a kutyának sem kellek? 25/L

Figyelt kérdés
Egy éve nincs senkim és már nagyon rosszul érzem magam emiatt. A szakítást nehezen tudtam feldolgozni, majdnem orvosi segítség kellett. Járok szórakozni, van 1-2 barátnőm, de kerek egy éve úgy érzem magam mint egy selejt. Mások szépnek mondanak, és nem értik miért állok így. Nem vagyok egy nagyszájú, kezdeményezős, pasifaló típus, inkább monogám és visszahúzódó embernek tartom magam. Egy nyamvadt kis faluban élek, nincs sok lehetőségem. Szülőkkel élek. Elköltözni nem akarok, azért, mert nem akarok albérletet fizetni, gyűjtök a jövőmre. De most már akkor örökre így maradok? Nincs kedvem élni.
2013. szept. 4. 20:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,ezért mentem egyetemre,de te már gondolom öreg vagy ehez.
2013. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
lennél 10 évvel fiatalabb..:D 15/f
2013. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%

25 éves vagy, a jövőd azt épp most éled, én fejbelőném magam, ha az egyetem után pár hónapnál tovább még anyámmal élnék, és főleg 25 évesen.


21F

2013. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Didiiayer ***** válasza:
Dehogy maradsz így, attól, hogy most ez a helyzet még nem azt jelenti, hogy így is marad. Vannak mások rosszabb helyzetben is, szóval nem kéne elkeseredned ez miatt. Biztos fognak még adódni az életben lehetőségek, amiket majd kihasználhatsz.
2013. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
valószínűleg a kis faluban mindenki ismer, és te is a fiúkat. ott nincs akivel kölcsönösen szimpatizálnál. tehát valahol máshol kellene keresgélned. ahhoz pedig, főleg, ha munka is akadna máshol, el kellene költöznöd
2013. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

én se kellek senkinek..

még a szüleimnek se

2013. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

miért?

van valami ok? vagy "csak" hanyag, nemtörődöm szülők?

2013. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
azért emiatt ne dőlj mimdjárt a kardodba.
2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Gyűjtesz a jövődre,de nincs kedved élni?

Akkor nem lenne jobb,ha nem annyira gyűjtenél,kivennél egy albérletet,feltéve,hogy ettől jobban éreznéd magad és a hangulatod is jobb lenne ettől?

2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 viktor123456 ***** válasza:
Már ne harizz, de a te döntésed, hogy inkább kuporgatsz valamire, ami majd jó lesz öregkorodban, ahelyett, hogy változtatnál. Mégis mire gyűjtesz ennyire?
2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!