Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj? Új helyzet? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj? Új helyzet? Lehet ennyire jó neki szingliként és fél?

Figyelt kérdés

SZóval

Van egy lány 19 éves, elmondása szerint nem volt még komoly kapcsolata, csak párszor alkalmi szex. Ő nem is szeretne kapcsolatot eddig azt mondta, ő neki nem mondják meg mit csináljon, ő nem tudja magát elképzelni hogy odabúj egy fiúhoz stb...

Biztos mert még nem tapasztalta.

A vége az 2 találkozó és face chatelések után, hogy szex. Ő "ajánlotta fel" gondolom ebből is lejön hogy nem nagyon akar többet csak hogy kölcsönösen jó legyen és kész.

Vagány csajszi nem kételkedtem benne.

Eljött az este találkoztunk, hát akkor jöjjön aminek kell.

Na

Nem jött. megijedt, nem tudta mi van vele furán érezte magát, nagyon ki volt éreztem rajta de nem ment neki. láttam rajta hogy nagyon zavarban van de nem mondta el mi a baj. A másik baj hogy még megcsókolni se tudtam mert az se ment neki... de mondom akkor nem kívánsz? Hát tetszek neki meg bejövök neki de most valami baj van.

Szóba jöttek az érzések, a kapcsolat. A végén már ő mondta hogy lehet hogy lehetne valami több is. Szerintem attól ijedt meg hogy valaki foglakozik vele figyelemes és törődő.

Szerintem előjöttök belőle érzelmek és ez gátolta meg hogy csak úgy menjen a szex neki.

Érdekes módon utána összebújva feküdtünk 2 órát kicsit simogatta a tenyerem stb... tehát minden ellenkezőleg történt ahogy eddig mondta.

A végén is amikor hazavittem, hogy még ugye találkozunk ez miatt nem haragszom e rá stb.


Szerintetek mi a helyzet?

Velem van baj csak nem vallotta be? Vagy neki ez új hogy foglalkoznak vele és ennyire megijedt volna a dologotól stb.

Azóta is beszéltünk mondta hogy majd valamikor találkozhatunk.

Erre még hogy " nem mert jönni megint hozzám"

Mondom nem kell félni csak találkozunk nem kell szex.

erre ő hogy "túl jó vagy hozzám"


Én elmondtam neki már akkor este hogy nem baj ha nem lesz szex, nekem nem ez a lényeg és ha összejön szeretnék többet is.

Hát ő a legelején nagyon nagyon azt nyomatékosította pedig hogy neki nem volt még kapcsolata és nem is akar!!!

Köszi



2013. szept. 5. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanyagold. Döntsön mit akar.
2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy férfivel volt dolgod. Shemal-azt hiszem igy hívják.
2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Shemale- amúgy, Alap angol ha már gyökérkedsz nézz utána
2013. szept. 5. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Velemenyem, h nem tudom, es mas sem tudhatja innen. Sztem amit leirtal az azzal tok konzisztens, h tapasztalatlan, de minden ember mas. De azt hiszem nektek kell folfedeznetek egymast, nem hiszem h ebben lehet sok okosat mondan.
2013. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 Nem értem a reakciódat, hiszen semmi bántót nem irtam, és nekem velük bajom nincs.Csak átérzett az írásod alapján ahogy a srác szenved..mert szeret veled lenni, és félti a barátságotokat.



Szóval nem értem a reakciódat, hogy miért ez az ellenséges hangnem.

2013. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kezdjük ott hogy úgy kezdem hogy VAN EGY LÁNY !

Én vagy oka fiú...

ha már annyira nem érted...

2013. szept. 5. 14:12
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem meg csak kamuzott az alkalmi szexeit illetően, szinte tuti, hogy szűz.
2013. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan komolyan akar tőled valamit :) Akitől nem akarok, annak nem maradok órákig símogatni a tenyerét.. :)
2013. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!