Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha nincs épp párkapcsolatom, akkor nem érzem ennek hiányát? Szingliként is jól érzem magam?

Figyelt kérdés

Furcsállom, hogy sok ismerősöm majd megveszik, ha egyedül van. De én érdekes módon nem érzem hiányát a másik nemnek.

Hiányérzetem akkor támad amikor szerelmes leszek valakibe. Akkor érzem, hogy rossz nélküle.


De egyéb esetekben nincs semmi gondom. Nem kaparom a falat egy pasiért vagy szexhiányért, vagy ölelés hiányéért.

Igazából én nem találtam ezt furcsának, addig míg egy barátnőm nem szólt, hogy a legtöbb embernek azért egy társ az életéből, ha épp nincs.



2013. szept. 4. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon sokan társfüggők
2013. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na és hol laksz? :)
2013. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én is jól érzem magam szingliként :) pedig 4 éve nem járok senkivel..:)
2013. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem hiányzik egyáltalán egy társ. Ha van konkrét személy akit kedvelek, akkor más a helyzet (de általában ilyen sincs, nem ismerek sok embert), de ha nincs, akkor eszembe sem jut, hogy jó lenne egy barát. Egész életemet le tudnám szerintem élni egyedül ha úgy alakulna, nem hangzik rosszul vagy ijesztően a dolog.
2013. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ugyanúgy érzek ahogy a 4-es.
2013. szept. 4. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is csak egy adott személy "hiányzik"


bárkivel nem jönnék össze, lol

2013. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valahogy így van nálam is. Mondjuk ez függ attól is, hogy én sose voltam társasági ember, így mindig le tudom magam kötni akár csak a hobbikkal is. Van olyan ismerősöm, aki egy délutánt se tud eltölteni egymagában... Hát megesik ez is. Ilyen tekintetben mondjuk én "szerencsésnek" érzem magam. :D
2013. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azért érzed ezt szerintem, mert már régóta nem volt pasid és nem emlékszel, mennyire jó mikor van.
2013. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor sem éreztem igazából hiányt, mikor viszonylag hamar lett.
2013. szept. 4. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:
mert egy pszichopata vagy :D
2013. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!