Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit foglalkoztok egymással, ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt, amikor egy helyen vagyunk, találkozunk, akkor minden nagyon jó, nagyon szeretjük egymást, érzem, csak egymásra figyelünk, foglalkozunk egymással, nagyon kedves velem, szép dolgokat mond, amiket tudom, hogy komolyan is gondol, van, hogy sokat veszekszünk, de mindig kibékülünk. Amikor elválunk, egyikünk hazamegy, akkor viszont minden elmúlik, nem csak egymás mellől tűnünk el, de el is távolodunk egymástól, nem keres, nem beszélgetünk, nem kedves velem, elmegy a barátaival, ami nem baj, de ott a nőkről beszél, hogy milyen jó ez a nő, az a nő, milyen jó lenne más országba menni, mert ott milyen jók a nők, tudom, hogy a fiúk csinálják ezt a haverjaikkal, de mindig ő kezdeményezni ezt a témát, nem másokat utánoz, ne kérdezzétek, hogy honnan tudom, tudom és kész, nem ez a lényeg, ha újra találkozunk, nekem semmi kedvem az egészhez, ezekre a dolgokra gondolok, hogy mennyire nem szerettük egymást, mikor külön voltunk, úgy érzem, hogy mikor nem vagyok ott mellette, nem szeret, el is felejti, hogy létezem. Miért van ez és mit csináljak?
2013. szept. 5. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes szotri. Igazából szerintem az lehet a gond hogy nem szerelmes beléd. Nálam is most volt egy lány akivel egy házibuliban futottam össze, utána beszélgettünk, és végül felmentem hozzá pestre, pár napot tök jól elvoltunk, kb mintha járnánk(ölelés, csók, stb..), de amikor hazajöttem minden ment tovább és érzelmileg sem kötődöm hozzá annyira. Azóta ő is volt lenn, ugyanígy jó volt, de ha nincs itt akkor nézelődök más felé. Persze mi nem vagyunk és nem is voltunk együtt, tehát a helyzet kicsit más. Viszont én ugyanúgy kedves voltam vele, ölelgettem, átkaroltam, simogattam, kedveskedtem amíg velem volt, aztán mikor elment mintha elvágták volna, minden szempontból. Beszélni szoktunk, és ha megint találkoznánk lehet hogy továbbra is így viselkednék vele, de nagy érzelmek nem fűznek hozzá, csak jó egy kicsit foglalkozni valakivel.
2013. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsán hangzik.. :S Nos amikor nem tudtunk találkozni (már szakítottunk) akkor legalább napi 1x dumáltunk estefelé elmondtuk mi újság, mi történt stb elköszönésnél jó éjt szeretlek! Szóval éreztettük egymással, hogy foglalkozunk másikkal. A barátod ilyen: Ha itt van jó, ha nincs itt az is jó! felfogással rendelkezik.. A kapcsolatotok elején is ez volt csak nem láttad? Mióta vagytok együtt?
2013. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs 2es voltam látom 1 éve. Nos, lehet h a barátod lassan lépne csak így még kényelmes neki.. :S Meg kéne beszélned vele mert nem lesz ennek így jó vége!
2013. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mi kapcsolatunk is ilyen pedig még nagyon friss.szerintem is a szerelem hiányzik
2013. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő is rám ír esténként, hogy milyen napom volt, hiányzom és írja, hogy szeretlek, jó éjszakát, kincsem-nek nevez, ahogy írod kettes.
2013. szept. 5. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem válaszolni, nem tudom már, hogy az elején így volt e, nagyon sok minden történt azóta.
2013. szept. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!