Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal, ha együtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal, ha együtt is vagyunk, mégse tudjuk egymással tölteni az időt. Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Fél éve élünk távkapcsolatban. Kéthetente tudunk találkozni, a munkája miatt én megyek hozzá. A munkája olyan, hogy ő alakítja azt, mikor dolgozik. De mégis, mikor kéthetente egy hétvégére elmegyek hozzá, akkorra is vállal munkát. (Mert hogy kell a pénz.) Most éppen múlt hétvégén voltam nála, péntek-szombat-vasárnap, és pl. szombaton (az estét leszámítva) egész nap csak 2 órát voltunk együtt, mikor elmentünk ebédelni. Én ilyenkor nem is tudok mit csinálni, mert nem ismerem még annyira a várost, barátaim sincsenek itt, csak ülök a lakásában és gépezgetek, amíg haza nem ér.

Tehát az a bajom, hogy én azért utazok el mindig hozzá, hogy ezt a havi 2 hétvégét vele tölthessem, erre az időnk nagy részét a lakásán ülve töltöm. Törődjek bele, hogy ez továbbra is ilyen lesz?


2013. márc. 8. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Jaj most mit vagy úgy oda! Nekem apum is csak kéthetente jön haza pár napra, és itthon is sok a tennivalója amit el kell intézni mielőtt visszamegy, nem tud egész nap velem meg anyummal lenni. és ez már két éve így van.
2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
minek mész ha úgysem ér rá? Lehet h neki nem olyan fontos az egész? Belefizet az utadba? Mondd neki h nem mész hozzá következő hétvégén, jöjjön ő amikor ráér és van kedve veled foglalkozni. Nehogy már te rohangálj hozzá miközben annyiba se vesz h veled foglalkozzon..
2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő mondja, hogy menjek.
2013. márc. 8. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet kényelmes neki h ott vagy neki az ágyban de az már h veled foglalkozzon teher neki!? Mondd meg nki h nem utazol órákat csak ha rádszánja az időt
2013. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék le csak azért, hogy ott unatkozzak egész nap egyedül a lakásban. És ezt meg is mondanám neki. Ő miért nem ad bele a kapcsolatba semmit?
2013. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja, kell a pénz, ami a hétvégékből folyik be. Ez igaz is, nem vagyunk túlságosan eleresztve, én se keresek valami túl jól...
2013. márc. 8. 20:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nagyon szeret, ezt látom rajta és érezteti is, csak ez az egyetlen gond, hogy sokszor magamra hagy a munka miatt :(
2013. márc. 8. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

ez elég nehéz

Neked kell dönteni, mert így elég nehéz lesz összerázódni is

1! a Ti esetek más, az is elég nehéz N

2013. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozik? örömlány? mert elég gyanus ez az énosztoom be hétvégi meló...
2013. márc. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!