Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt minek neveznétek? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek neveznétek? Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Sokat vitáztunk apróságokon,aminek köze volt a távolsághoz is,heti szinten tudtunk találkozni.Ő nem bírta tovább,befejezte velem.Én ezt nem szerettem volna,de kénytelen voltam beletörődni,más választásom nem igazán volt.Azóta találkoztunk,szexeltünk,folyamatosan beszélünk,érdeklődik,keres mindig,nem akar mást.Ez így fog menni.Akkor miért hagyta abba?Ő megváltozott,bulik,stb.Össze vissza beszél,mintha össze lenne zavarodva.Mikor találkoztunk úgy beszélt,hogy vége,utána meg mintha mi sem történt volna.Valaki légyszíves mondja meg mi ez,már teljesen felőröl ez az egész.Normális válaszokat előre is köszönöm!

2013. aug. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
te vagy a testi szükségleteinek kielégítője.
2013. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már neki,hogy hagyjuk abba.Általában olyan,amilyen én.Visszanyal a fagyi.
2013. aug. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!