Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok, ti elmennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, ti elmennétek a párotok nélkül bulizni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék arra, ha el is mentek, akkor miért? Fiúk, te olyankor csak megnézitek a csajokat is, vagy nem? Esetleg ha isztok, és fejetkbe száll, nem kívántok meg onnan egy csajt? Vagy lányok ugyanígy? Kíváncsi lennék véleményekre.

2013. szept. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
el
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmegyünk egymás nélkül, főleg h másik városban tanulunk. Az a lényeg h meglegyen a bizalom, meg h ne készüljenek kompromittáló képek:D A pasik nem csak bulikon néznek meg más csajokat, ahogy a csajok is megnézhetnek vkit akár az utcán is.. ez meg akkora hülyeség, most mi az, h megkiván vkit? És? A hűség egy döntés, ha szeretek vkit, és eldöntöm, h ér nekem annyit, h nem csalom meg, akkor ennyi. :)
2013. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen én ezt a bizalmas cuccot tudom. ÓÓó, vannak még mocsok fiúk/lányok , nem is kevés. etetik az embert azzal hogy így meg úgy szeretlek, és közben ezzel azzal félre van b*szva :D

És az ilyennek van adva bizalom :)))

2013. szept. 5. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizalom mindenkinek van adva, amig el nem játssza. Ez csak rajta múlik. Vagy nem értem mire irányult ez a megnyilvánulás, netán vádaskodás lenne?
2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt párom, elmentem nélküle, ő is nélküle. Én nem kívántam meg senkit, mert iszonyatosan szerettem és mindig csak annyit iszom, hogy jól érezzem magam, vidámabb, nevetősebb legyek, de ne felejtsem el használni az agyam. Ő is eljárt a barátaival, sosem volt ebből probléma, nem 3. vagy megcsalás miatt szakítottunk.

21l (a pasi pedig 30, ha ez esetleg számít)

2013. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha uralkodni akar rajtam, és megpróbálna parancsolással visszatartani, akkor minden további nélkül mennék.


Ha egy szót nem szólna és rám bízná a döntést: akkor maradok és nem megyek sehová:D


Hát igen, mint mindenkinek nekem is meg van a magam kis dolga:DD

2013. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán elmennék.

Miért? Mert nem vagyok hozzánőve, azért.

22L

2013. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt, h sokkoljalak, FIÚKKAL szoktam menni :D mert nincsenek nyávogós barátnőim, hanem haverjaim vannak. :) Az meg h miért.. talán a leghülyébb kérdés, nem tudom, miért jár az ember szórakozni szted??? h jól érezze magát..
2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!