Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttetek már össze valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze valakivel úgy, hogy nem voltak egyértelmű érzéseitek, többnyire úgy éreztétek tetszik az adott illető, de nem mindig? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből hosszútávon semmi jó nem sülhet ki.
2013. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem,mivel nem akarok később megbántani senkit sem,ezért inkább előtte átgondolom.


Amúgy " éreztétek tetszik az adott illető, de nem mindig" ez félelmetesen ismerős,mert már megkaptam egyszer.

2013. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Korábban NAGYON tetszett (aztán bepasizott), azóta kaptam egy újabb esélyt az élettől. Óriási szeretethiányom van és biztosan megbánnám ha nem adnék egy esélyt magunknak.
2013. szept. 5. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! :-) Hasonló a helyzetem. A fiú elhívott randizni 2x meg minden, csak nem volt itthon. Olyan belső dolgot mondott el rólam, amit csak páran tudnak. Most meg nem is érdeklem már...
2013. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez jó..Azt mondod próbáljam meg, aztán elmeséled, h neked nem jött be...:D
2013. szept. 5. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen többször is. Az elsobol pár hónapos kapcsolat lett mert megcssaltam egy csokkal részegen.Akkor éppen a nem tetszős oldalát mutatta. Talán tényleg nem szerettem igazán ez már sosem fog kiderülni. A mostanival is vannak hasonló érzéseim egy honapja tart. Néha zacskót húznék a fejére. Máskor tök helyesnek látom...
2013. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!