Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen egyértelmű utalásokat, vagy jeleket adtok annak a nőnek aki nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom sokan kérdezték már,de hátha olvasok még valami hasznosat!

Érett férfiak válaszát várnám elsősorban.

Nagyon köszönöm!


2010. aug. 27. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak.

Érett férfiként, biztosan csak érett Nővel állnék szóba.

Ebből adódóan, ha közös a szimpátia, jól érezzük magunkat, akkor egyszerűen megmondanám, hogy mit gondolok róla, milyen irányba haladnak az érzelmeim.

2010. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
na erre én is kiváncsi lennék:)
2010. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én pl sziszegek mintha fájna valamim :D.. vagy kicsit lejjeb húzom a napszemüveget, vagy amikor elment mellettem ÉS MEGNÉZEM:)
2010. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi első!

Tényleg ez a legegyenesebb ha megmondjuk a másiknak.

Bár azt hiszem én nőként nem mondanám csak úgy meg a pasinak...

2010. aug. 27. 23:43
 5/11 A kérdező kommentje:

23:41-es

Na a nézés dolog az nagyon megy a kiszemelt pasinak,de ez is lehet becsapós nem?

Fene tudja néha azt sem tudom mit higgyek el és mit ne.

2010. aug. 27. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt érdemes figyelned,hogy csak Veled viselkedik-e úgy,ahogy,és csak Veled közvetlen és kedves-e,mert az is lehet,hogy egyszerűen ilyen a természete,szeret flörtölni,és ,,határokat feszegetni".Nyilván ha nem csak Neked tulajdonít kiemelt figyelmet,akkor egy vagy a sok csaj közül,aki tetszik Neki ugyan,de ennyi.Ismerem ezt a prototípust.

Mondom ezt nőként.Bocs,hogy írtam,de gondoltam,megosztom a véleményemet.

2010. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi 23:50-es!

Nem tudom.Bedumálni nem akarok magamnak semmit,mert akkor nagyot koppanhatok.

Ez a pasi folyton néz,ha én ezt észreveszem gyorsan elkapja a tekintetét,nagyokat köszön,keresi a tekintetem.

De olyan furcsa mert volt olyan eset is amikor mintha észre sem akart volna venni.Pffffu!!!

pasik válaszát továbbra is várom!!!!!!!

2010. aug. 27. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így viselkedett egy pasi, egyszer úgy nézett mint aki helyben felfal a tekintetével, aztán meg le se ...

Utána elkezdett köszönni, de heteken át ez ment, míg meguntam és leszólítottam...

5 évig voltunk együtt és azóta is szeretem!!!!

2010. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Húúúúú kedves utolsó válaszoló!

Tök jó,hogy leírtad nekem a sztoridat köszönöm!

Bárcsak nálam is így végződne a sztori...:)

Teljesen belezúgtam ebbe a pasiba!Olyan jóképű...áááááá.

Puszi minden hozzászólónak!

2010. aug. 28. 14:09
 10/11 anonim válasza:

Végül is mi lett a történet vége?

Mert érdekelne... :)

2012. dec. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!