Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy rájöjjön mekkorát tévedett?

Figyelt kérdés
"Barátnőm" azt hiszi, hogy egy másik lánnyal is járok, csak mert az egyik idióta barátnője azt mondta neki, hogy én össze voltam borulva egy csajjal, és mikor megláttuk őt szétugrottunk. Annyi történt, hogy ez a csaj 5 éve a haverom és rátette a fejét a vállamra, mondván, hogy szar az élet, az idióta hölgyemény meg arra jött és utána ezt adta elő. "Barátnőm"mel 3 hónap után most kezdtünk kibékülni, a nyáron "nem volt rám ideje" én mégis vártam rá, ennek ellenére nem érdemeltem ki a bizalmát. Már nem is akarom. Szóval csak azt akarom, hogy tudja nem én voltam a rossz, hanem ő. 19/f

2013. szept. 6. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
most akkor mit akarsz?:D
2013. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha együtt vagytok még akkor dobd. Ha tényleg ennyi történt,és ő a barátnőjének hisz akkor megette a fene az egészet.

Ha meg nem vagytok már együtt akkor ne vesződj azzal h ráébreszd h te voltál a jó.

2013. szept. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De megöl az önelègült képe, hogy azt hiszi jaj de jó vagyok, igazam volt.
2013. szept. 6. 07:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy már szakítottam vele.
2013. szept. 6. 07:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én páromnak is van nő barátja. De tudom, hogy nincs semmi köztük. (Nekem is barátom lett, sőt a párját is ismerem) Az a baj, hogy a lány kicsit dedót játszik. Amúgy szerintem ebben az esetben, hogy a lánynak ne legyen rossz, még az elején mondd meg, hogy van egy régi barátod, és ismertesd őket össze. Hogy a kérdésre is válaszoljak.. 3 hónap, az 3 hónap. Te annyiban vagy hibás, hogy nem biztosítottad a nődet arról, hogy nincs semmi köztetek csak barátság. És, hogy az ő barátnője kombinált... hát igen,ilyenek a barátnők. Viszont az, hogy ő meg elhitte és nem járt utána, az már a kapcsolatotokat is jellemzi. Amúgy meg miért akarsz ilyen vendetta szerű végkielégítést? Már nem mindegy? Elmúlt. Amúgy se jöttök össze, oda a bizalom. Akkor nem mindegy? Majd máskor te is elővigyázatosabb leszel a nőbarátok terén. DE egyet ne felejts el! A barátnődnek is lehetnek férfi barátai. Fordított esetben te mit tettél volna?


Egy szó, mint száz. Hagyd rá az egészet. Ha ő nem akar tiszta vizet a pohárba, akkor ennyi. Ennyit is jelentett neki az egész. És ha olyan típusú akkor már 3 hónap alatt rég "túltette" magát (ha érted mire gondolok..)


sok sikert

22L

2013. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán még annyit fűznék hozzá, ha egy kicsit lelkiismeretes.. majd akkor jön rá, ha egy másik nővel leszel együtt és nem a havernőddel. És lát majd együtt titeket.Akkor talán megforgatod benne a kést és lehervad az önelégült arca.


De ha meg nem érdekli őt az egész, téged se érdekeljen. Hidd el , ad majd az élet neked arra esélyt, hogy visszavágj. Tapasztalat! Lehet, hogy évet vársz rá, de hidd el, édes lesz.


előző voltam


22L

2013. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3+4 Most menj vissza-mert még lehet. Később már nem. Úgy hogy ha érdekel a nő akkor lépj, ha meg nem, akkor éld a további életkéd.
2013. szept. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy próbáltam megmagyarázni neki de jóformán meg sem hallgatorr, szóval nem fogok könyörögni neki. Amúgy tudja, hogy a csaj 5 éve osztálytársam és mindig szoktunk együtt lógni nem csak ketten.
2013. szept. 6. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!