Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elérni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni egy ilyen pasinál hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangzani, de van egy ismerősöm, aki egy igazi bunkó, hihetetlenül jól néz ki, nagyon szép, tökéletes lányokkal van, naponta vagy hetente (jóégtudja) mindig mással van, bárkit megkap. Úgy vettem észre nem tiszteli a lányokat, sosem szerelmes csak lefekszik velük. Nekem külsőleg tetszik, kinek nem tetszene, és hát eddig nem vettem észre hogy felkeltettem volna az érdeklődését, de a tegnapi napon tett egy lépést felém, és kettesben akart velem lenni. A kérdés, hogy hogy lehet elérni egy ilyen pasinál hogy beleszeressen egy nőbe? Nem szeretném ha azt hinné bárkit megkaphat, engem legalábbis nem fog. L/20

2013. aug. 3. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"egy igazi bunkó, hihetetlenül jól néz ki"

Egy-két napig fűz, aztán megdug és utána jöhetsz ide rinyálni, hogy minden pasi szemét.

A rendes, átlagos srácok meg le vannak szarva.

2013. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Te leszel a "következő áldozata",már kinézett magának.

Egyébként ne feküdj le vele,lehet hogy úgy beléd zúg,eddig túl könnyen kapott meg túl sok csajt ,nem kellett érte szinte semmit tenni.

2013. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megérdemelnéd, hogy kihasználjon, ha már ilyen hülye vagy.
2013. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hiányzik neked úgy látszik, hogy nyálasra sz*ptasson egy csávó

Kinek nem tetszene? A normális nőknek, szerinted azok a ringyók akiket dugdos érnek valamit? Én jó kedvemben sorba pofoznám mindegyiket, az ilyeneket leköpni sem érdemes már

Játszod itt te is a fejed, hogy szeretnél ilyen férget, közbe meg hangsúlyozod hogy legalábbis téged nem egy könnyen kapna meg. Szerinted érdekelné az hogy húzod az agyát, talál magának mást

A társadalom alja az ilyen viselkedés

21/F

2013. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát..

Elég sok csajba benne van, hogy aki bunkó majd én megváltoztatom..

Persze, abból sose lesz semmi.

Ez egy újabb bizonyítéka annak, hogy miért van annyi csaja annak aki "bunkó".. :D

Mert sok nőben benne van, hogy jáááj, de jó lenne ha elérném, hogy belém szeressen, mekkora nő lennék a barátnőim szemébe stb..

Csakhogy egy régi Székely mondás.. Kutyából sosem lesz szalonna :D

2013. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
látom nem nagyon volt érthető, hogy nekem ő nem kell, hanem pont azért mert ő ilyen szeretném megleckéztetni :)
2013. aug. 3. 13:46
 7/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó váloszoló, köszi a NORMÁLIS hozzászólást, látom te kezded felfogni miről is van szó. Akkor szerinted hagyjam?
2013. aug. 3. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu,a lányok mániája ,hogy majd ők megváltoztatják a "rosszfiúkat".Persze ez sose jön össze.A nagy ellenkezés is csak addig fog tartani amíg a bugyidba nem nyúl ,aztán azt se tudod ,hogy hol vagy..
2013. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerinted te vagy az első? Ha nem fekszel le neki az első randit, akkor lekoccol és keres valaki mást. Szerintem egy kicsit túl sokat képzelsz magadról, már ne vedd sértésnek.
2013. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sosem adnám oda magam neki, és sosem gondoltam olyanra hogy de jó lenne vele lefeküdni. Tuti nem lennék ilyen kis naív hogy majd elájulok tőle és megkaphat :) Pont ez lenne a lényeg
2013. aug. 3. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!