Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok általában tudják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok általában tudják, hogy kitől mit akarnak?

Figyelt kérdés
A lányok általában tudják, hogy kitől mit akarnak? Vagy néha bizonytalanok, esetleg valaki, aki "hidegen hagyott", lehet később "érdekes"?
2013. szept. 7. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A nőket nem lehet megérteni.. sokszor ők maguk sem tudják mit akarnak szvsz.
2013. szept. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem,bármi megtörténhet.
2013. szept. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálam hány ilyen volt,hogy aki elején nemis tetszett végül én kapartam utána......:)

de legtöbbször már előre megérzem,hogy ez a pasi alkalmas-e arra,hogy legyen valami.

2013. szept. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyapám mondotta mindig:

"kisunokám, sose akard megérteni a nőket, mert ők megértik egymást, és éppen ezért utálják is egymást."

2013. szept. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában fogalmuk sincs ... vannak néhányan akik nagyon határozottak és tudják mi kell nekik de a többségnek fogalma sincs
2013. szept. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ritka. Például olyan esetben, ha van egy személy, aki vonzó, de nem tudom, hogy miért, nem is az esetem, lehet nem tudunk olyan jól elbeszélgetni se, de valamiért még is izgató. Ezek azok a dolgok, amiből nem tudni mi bontakozhat ki.
2013. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dzsüsztülü Müküfüsü a fiúkat nem lehet megérteni....
2013. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!