Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szeretne a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeretne a lány illetve a fiú társaságával bulizni 1et. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én nem tiltom neki, miért is tenném, de nagyon féltem őt, és rosszul vagyok illetve felbosszant a gondolat már attól is, hogy 1 srác hátulról odabújik hozzá és úgy táncolnak szorosan...A bnőm szeret táncolni, az alkoholt viszont mindíg megveti, éppen ezért ha 1 koktélt iszik már be van rúgva, és azt nem szeretném.Még soha nem volt szórakozó helyen én meg eddíg nem tudtam elmenni vele és nem is szeretem az ilyen helyeket.Patt helyzet. Mitévő legyek?

2013. szept. 7. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tiltod akkor is megy,vagy ha nem megy egy idő után megunja,és dobni fog.én is voltam már hasonló helyzetben,átérzem a problémád.
2013. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van

1. Te is vele tartasz.

2. Megbízol benne és elengeded.

3. Remélhetőleg van legalább egy darab olyan személy a társaságban, aki megbízható és akivel beszélhetsz, hogy figyeljen rá.

2013. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!