Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek mi a fontosabb:a külső vagy a belső? (Elsősorban 18-30 éves korosztály válaszait várom. )

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm. :)

2013. szept. 8. 08:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fontosabb a belső :) Nálam valahogy így néz ki: 60% belső 40% külső.
2013. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Én ezt nem tudom leszázalékolni.

Ha azt kérdezd,hogy külső alapján hány százaléknak vagyok kíváncsi a személyiségére, azt igen.

Vagy,hogy akik külső alapján felkeltették az érdeklődésem hány százalék akivel minden klappol , azt is.


Viszont,hogy a külső-belső arány mennyi, olyan nincs.

Egyszerűen lehet bármelyik álomszerű, de csakis együtt elegendőek.

Így természetesen 100%-100%

Viszont,mint írtam külső azonnal kiderül, és nem téved benne az ember. Belső lassan , és még akkor is félreismerheted.

2013. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha síkhülye nézhet ki akármilyen jól esélytelen a dolog
2013. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A külső is számít, de a jellem fontosabb szerintem! Inkább legyen átlagos kinézetű, és viselkedésileg normális, mint bomba, de cafka!
2013. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
14: És ha belsőre tökéletes de bűn ronda?
2013. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindegyik hasznos volt. :)
2013. szept. 8. 10:28
 17/20 viktor123456 ***** válasza:

A külső teremti meg a fizikai vonzalmat, és sajnps ez nem nagyon befolyásolható, genetikai. 100% fontosságú a kiválasztásnál.


A belső csak utána lép képbe, viszont a kiválasztás után a belső nyom 100%ot latba.


Előfordulazonban az a ritka eset is, hogy a lányt barátként megismerve, a belső 100%-ban számit, mert a külső nem nyom latba.


Következtetés: Ha egy lánynak nem jön össze a pasi, a barátkozás vele még adhat egyesélyt, fordítvaez nem igaz.


A lérdésre visszatérve ez százalékos arányban nem adható meg, mert időbeli elcsúszás van. A kérdés a minimumpont inkább.


Ha 10 es kulseju a lány lemennél egyesre a belsőben? Vagy 10es belső lány esetén mi vállalható külsőben? :-)

28f

2013. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
attól függ ha kalandot keresek akkor külső 70/30 ha kapcsolatot keresek akkor külső 40/60 arányba tudnám elosztani 22F
2013. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A belső fontosabb,tehát ha nem pont zsánerem,de belsőre tökéletes,akkor oké,mert idővel úgyis másképpen fogom látni,de azért a külső is számít.
2013. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
először 65% a külső..35% a belső, később ez fifti-fiftire beáll :)
2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!