Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, nektek mennyire fontosak a belső értékek?

Figyelt kérdés

Melyik lányt választanátok,de őszintén.?


1.Nem a legszebb,de nem is csúnya,tegyük fel tök átlagos.Nem sovány,inkább van rajta egy kis fogni való.Kedves,jó humora van,tud viselkedni,van esze,van jövőképe,házias.

2.Szép,karcsú lány,mindenki csorgatja rá a nyálát,hogy milyen jó csaj.Aranyos,de butácska.Néha kihívó a viselkedése és az öltözete,nem igazán tudja mit akar az élettől,inkább sodródik az árral,sőt jobb számára a kényelem.


Bármelyiket is válasszátok,indokot is kérek szépen!


2013. szept. 5. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nekem úgy lenne jó, ha az első esetből, és a másodikból is lehetne benne megtalálni dolgokat :)
2013. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Az első, hihetetlennek tűnik? Nem az. Tudnék mutatni olyan ismerősömről képet akit egyszerűen gyönyörűnek tartok mások pedig csak átlagosnak.

De nem teszem persze mert nem élek vissza mások képeivel.

2013. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A 2-es re a lányok csorgatják a nyálukat?:o


Én az 1-est választanám!

Amiket leírtál alá azok kellenek, hogy meglegyenek benne!!! nekem ez jön be teljes mértékben ez a magyarázatom rá:s

2013. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

bonyolult lesz de leírom



Ha egy csaj ronda akkor nem javít rajta a jó belső

Ha egy csaj szép akkor kizáró eset a rossz belső

Ha egy csaj normális akkor kizáró eset a rossz belső

Ha egy csaj normális akkor nem javít rajta a jó belső



Ha szeretnéd meg próbálom bővebben kifejteni

2013. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

1.Elmondanád pontosan melyik tulajdonságra ill.külső adottságra gondolsz?

3. A fiúk csorgatják rá a nyálukat....

2013. szept. 5. 17:41
 6/31 anonim ***** válasza:
Fontosabb az belső énje,de az,hogy sodródik az árral,nem zavarna.
2013. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Az elsőt választanám
2013. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
4.Ezek szerint,ha valaki nem tuti csaj,akkor tök mindegy milyen a személyisége,lehet akármilyen rendes,jó lelkű,lehúzhatja a wc-n.?
2013. szept. 5. 17:43
 9/31 anonim ***** válasza:

első


mert "nem is csúnya", "van esze" és "kedves"

2013. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én a 2-est. Bevezetném az élet dolgaiba és sokkal jobb nőt faragnék belőle, mint az első. Meg "butácska"... Nem kell nekem, hogy vágja az összes magyar királyt, meg matematikai tételt, elég, ha a személyes dolgaimra fogékony, meg az aktuális nagyvilági témákról tud ezt-azt. Sőt, ha kicsit még álmodozó típus is, az mégjobb. Nagyon tudnék szeretni egy ilyen lányt.
2013. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!