Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudomásom van egy megcsalásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásom van egy megcsalásról, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy rokonom feleségéről van szó, pénteken történt a dolog, a saját szememmel láttam, de sajnos semmi kézzel fogható bizonyítékom nincsen. Mit csinálhatok?
2013. szept. 8. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bizonyíték, jobb ha csendben maradsz, mert másképp csak sz*rkavarónak fognak hinni.
2013. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amado atya ***** válasza:
Tartsd a szádat.
2013. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, mivel nincs bizonyíték, ha szólsz nem hisznek neked, a rokonod felesége letagadhatja és téged vádolhat rágalmazással, rokonod ellened fordulhat. Viszont ha hallgatsz, később kiderül hogy tudtad, akkor rokonod ezért haragudhat meg rád mert nem mondtad meg neki.

Talán tényleg nem kéne beleártanod magad, abból csak baj van. Én is tudok hasonlóról, igaz nem rokon, és ráadásul viszony a legjobb barátnő párjával, igaz nem láttam de fülembe jutott, nem szólok bele.

2013. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!