Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák helyzet?

Figyelt kérdés
Barátnője van de olyan furcsán viselkedik velem:) 10évvel idősebb nálam és köztudott hogy a barátnőjével az elmult ket hetben razos a kapcsolatuk..
2013. szept. 8. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Alma bakancs szituáció?

Távirányító fingás képlet?

...

2013. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit takar a furcsa? Megnyalatta a fülcimpádat kecskebakkal?
2013. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A héten 4 órám volt vele és 3 után behívott a szertárba minden ok nélkül ürügyekkel és csak el kezdett beszélgetni mintha csak összefutottunk volna az utcán..
2013. szept. 8. 19:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd... 1. lehetőség: igen, bejössz neki, szemet vetett rád. 2. lehetőség: egyszerűen barátkozni szeretne veled, mert jófej vagy, mittudomén. 3. lehetőség: egyszerűen csak félreérted a helyzetet. :)
2013. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hanariko ***** válasza:
Csak kíváncsiságból... mit tanít neked?
2013. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy természettudományos tárgyat..
2013. szept. 8. 19:19
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Szóval fizikatanár. :)
2013. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te hogy viszonyulsz a helyzethez?
2013. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

nem akarok előítéletes lenni, de a b*szós kérdésekben az előítélet 99.9%-ban helyes következtetésre vezet:


Valszeg egy finom csajszi vagy mindenféle extrákkal ami a hím ember párosodási hajlamát serkentik. 1 vagy bomba csaj vagy, és nagy az önbizalma ,vagy ilyen kihasználható, de mégis célnak tökéletesen megfelelő csaj vagy, vagy legalább is ezeket gondolhatja rólad... a lényeg ,hogy ott döglik a suliban egész nap, és az otthoni vaginát már unja, főleg ha van lehetősége szereni újat, frisset, ropogósat, betörendőt, izgalmasat.


Bocsi, hogy ilyen ízesen fogalmaztam, de szerintem vigyázz vele, kizárólag arra megy ki a játék, hogy titokban összejárjatok mindenféle felelősség nélkül, titokban... Minden férfi álma ez.

2013. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ja 9. vagyok, és én is fiú vagyok, 23f és nekem is ez az álmom. de óvakodj tőle és tőlem is :D ;)

(najó én azért visszafogom magam)

2013. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!