Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? (elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (elég furcsa helyzet, tanár-diák)

Figyelt kérdés

Én vagyok a tanár. Nemrég végeztem. Az egyik diákommal elég jóban lettünk a tavalyi év során. A korához képest (majdnem 10 évvel fiatalabb nálam) nagyon érett és humoros lány.

Honnan tudnám megtudni ő érdeklődik-e máshogy irántam, nem csak barát/tanár -ként.


2011. júl. 15. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Milyen tantárgyat tanítasz? Ha érdekli őt a tantárgyad, akkor az már fél siker. :)

Egyébként hány éves a lány?

2011. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nem azért de ezért úgy ki fognak rúgni mint a szrt :D tanár.. legyen már annyi eszed h nem hajtasz rá a diákodra :) pff szép kis tanár vagy

uff szóltam

19F

2011. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
szerintem hívd el randira akkor biztos kiderül hogy pontosan mi is a helyzet, de ne csak olyan beszélgetős randi legyen hanem egy kicsit lelkizős. ja és a végén próbálj csókot adni neki, ha engedi akkor biztos h több van, mint tanár-diák kapcsolat. :D sok szerencsét
2011. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ilyen tanár vagyok. A tantárgyam érdekli... Nem a tanítás lesz a végleges szakmám.. és vállalnám a kockázatot érte..
2011. júl. 15. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

v az 5ösre hajt ..:)


19F

2011. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

akkor mázlija van a közoktatásnak :) nem azért v ott h meg fektesd a diákokat hanem h 1 kis értelmet verj beléjük [jó tudom mostanság elég gypsek így ez eléggé necces :D de azért na] bár ált iskes töri tanáromat szúrtam volna azt meg kell vallni :D


19F

2011. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem kell az ötösért hajtania... Minden dolgozata jóval ponthatár fölött van... és amúgy sem vagyok elfogult vele szemben((, sőt inkább szeretném h a jobbat hozza ki magából...))
2011. júl. 15. 16:44
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam ilyen helyzetet...az egyik tanárom még gimibe lefeküdt az egyik oszttársammal és a csaj teherbe esett a tanártól de elment abortuszra és az anyja ki akarta rugatni a tanárt de a lány nem hagyta,mivel ez még a későbbiekben jól jöhet...hát jól is jött mert a csaj elérte,hogy 4éven keresztül csak jo jegyeket kapott,a tanár nem mert neki bármit is beszólni és az érettségije is 5ös lett(hisz a tanár javította)...ugyhogy elég szépen kihasználta a csaj a helyzetet szóval én ezt nem ajánlanám ezt a tanár-diák kapcsolatot..
2011. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

16:45-ös! Nem történik mindenkivel ilyen...

és csak jó lenne tudni hogy ő benne lenne-e abban h megpróbáljunk valahogy nem csak diák és tanár lenni..

2011. júl. 15. 16:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Van vagy 15 éves, mi? Majd, ha már nem tanítasz ott, vagy méginkább ha ő is elballag az iskolából, akkor kérj újra tanácsot a gyakorin!
2011. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!