Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom szerint jól áll az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom szerint jól áll az a néhány plusz kiló, akkor én se stresszeljek miatta?

Figyelt kérdés

Párom nagyon jól főz. Amióta megismerkedtünk 3 kg-ot szedtem fel. 160 cm vagyok és jelenleg 59 kg. Persze mihelyt szűkek lettek a nacik, egyszerre fogyókúrázni kezdtem. Ő teljesen kiakadt hogy nem vagyok normális, jó vagyok úgy ahogy vagyok. Végre nagyobbak a cicijeim is...

Az ismerőseim, kollégáim is azt mondják, hogy csinos vagyok, nincs szükségem drasztikus fogyókúrára.

Elkezdtem rendszeresen sportolni, ezt nem fogom abbahagyni. De a kalóriaszámolgatás valahogy nem jön be.

Tudom hogy sokak szerint szokásos női hülye hiszti, de szerintetek, ha a páromnak tetszik hogy felszedtem néhány kilót, akkor én se izgassam magam azon hogy teltebb vagyok?


2013. szept. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ne izgasd fölös!!
2013. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban megadnak kell tetszened,magadat kell elfogadnod.Ha neked nem tetszik változtass,ha nem zavar akkor ne.
2013. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor nem kell változtatni. Bár az nagyon jó dolog, hogy a sportolást nem hagyod abba.
2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legelsősorban magadnak kell szerintem tetszened, de én néhány plusz kilón azért még nem paráznék, 160 centihez nem tűnik soknak az az 59 kiló.
2013. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj semmiképpen sem.
2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59 kiló... nehogymár az sok legyen
2013. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!