Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágyom arra, hogy szeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom arra, hogy szeressen valaki és hogy szeressel. De nincs olyan, akivel ezt meg lehetne tennem. Létezik olyan, aki életében csak 1szer lett szerelmes?

Figyelt kérdés
Mert már egyszer voltam, de annak vége lett már.(pasi vagyok)
2013. szept. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Évekig azt hittem, h már sosem leszek igazán szerelmes, mert már találkoztam a nagy szerelemmel, a legjobbal. Viszont idén változtatnom kellett, mert ez nem igaz. Nyitottnak kell lenned és mindent túl lehet élni. Ha türelmes vagy, még találhatsz értékes párkapcsolatot.
2013. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én 20éves lány vagyok és eddig még egyszer sem voltam igazán szerelmes néha már arra gondolok hogy én nem vagyok képes halálosan szerelmes lenni. Az eddigi barátaimat szerettem és azt hittem hogy tényleg szerelmes vagyok beléjük de ez nem az igazi mindent elsöprő szerelem volt. Úgyhogy én is várok még a nagy szerelemre ami remélem mihamarabb eljön és kitart életem végéig :P :)
2013. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!