Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg ennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg ennyire gáz ha egy lány tájszólással beszél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok falusi városi lány vagyok, mégis valamiért tájszólással beszélek van aki szerint jól "áll" ez nekem de vannak akik ezzel cikiznek... Főleg a fiúk..
2013. szept. 8. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :)

Bár én szeretem a beszédhibákat,szóval nem vagyok mérvadó :D

2013. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
őrő,bodottá
2013. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2013. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem, csak a debilek szerint az
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy cikiznek a beszéd miatt a fiúk? Pár év, és nem fogja érdekelni őket, csak, hogy bejussanak a bugyidba.

Szerintem aranyos, ha van tájszólás :) Ismerek egy lányt egyetemen, neki is van egy stílusa, de természetesen mindenki elmegy mellette szó nélkül :)

2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hát ez is olyan kihez társul az a tájszólásos beszéd:ha jó csaj beszél így akkor hú de izgató,ha nem szép lány akkor plusz gubanc


amúgy amikor a vidékről jött anyámat bemutatta apám a szüleinek voltak húzásai:pl kalbásznak nevezte a kolbászt, apai nagyszüleim meg azt hitték csak megjátsza mekkora paraszt

2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én csípem. Főleg a Nyírségi tájszólást. Másik nagy kedvencem a Zalai. :)

Volt egy pénztáros csaj, aki rettenet lassan dolgozott, de mindig beálltam a kasszájához, mert tetszett a tájszólása. :)

2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofa, csak egyszer nehogy elfelejtsem, hogy te ezt nem poénból csinálod és beszálljak. :D

Egyébként valószínűleg sok fiú kinevet ilyenért, de a férfiakra ez már ritkábban jellemző.

2013. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
17 vagyok mások szerint szép vagyok,szerintem meg átlagos..
2013. szept. 8. 22:49
 10/23 anonim ***** válasza:
a tájszólás nagyon cuki <3
2013. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!