Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg ennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg ennyire gáz ha egy lány tájszólással beszél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok falusi városi lány vagyok, mégis valamiért tájszólással beszélek van aki szerint jól "áll" ez nekem de vannak akik ezzel cikiznek... Főleg a fiúk..
2013. szept. 8. 22:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Más a nyelvjárása, máshogy mond pár szót azt les*arom, de ha azt a kemény parasztbeszédet nyomja akkor az nagyon égő lenne mindenki előtt vele lenni(őrő bódottá szint, ahogy előttem is írták)
2013. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :)
2013. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én is csak pár szót mondok furán pl: kolbász amit én is kalbásznak mondok, meg a voltot vótnak xD stb de a beszédstílusomon is hallatszik,hogy tájszólás az van rendesen.. :D
2013. szept. 8. 23:10
 14/23 anonim ***** válasza:
dáhogy az! vanakinök tátszik.
2013. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dehogyis, az nagyon cuki:) Mondjuk azért cukkolnálak vele.
2013. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De miért kell az ilyennel "cukkolni" valakit?:D
2013. szept. 8. 23:16
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit az. Vót,máma,nyóc stb... szerintem ebbe semmi cuki nincs.
2013. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát...nekem nem jön be, nem tartom cukinak, viszont ha amúgy levett a lábamról a csaj, akkor ez nem kizáró ok, viszont tuti megpróbálnám megtanítani neki az "irodalmi magyart".
2013. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is vidékről származom, de engem kifejezetten irritál. Esső, Jánosho', mienk, stb stb
2013. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
# 18 ez a cukiság engem is meglepett, nem tudom mit lehet cukinak tartani ezen.
2013. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!