Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a rossz fiúkra bukunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a rossz fiúkra bukunk? Miért az kell aki esélytelen?

Figyelt kérdés

Van két srác. Az egyiknek régóta tetszem,bűn megelőzésnél dolgozik nyaranként és egy totális jó szakmát tanul (érettségije van már) közel lakik és mindennap találkozni akar,külsőre nagyon jól néz ki és nagyon kedves,ha találkozunk órákat tudunk beszélgetni és kimutatja amit érez.

Viszont van egy másik srác aki messzebb lakik (nem nagy táv,de a buszközlekedés lehetetlen) és alig van rám ideje még csak beszélgetni is,állítása szerint Ő is járna velem,de az érzéseit nem mutatja ki.(Mikor találkoztunk akkor láttam a szemébe hogy ÚGY néz rám és nagyon jól csókol mondta azt is hogy szeret,de nem érzelgős típus) Gyúrni jár és tele van tetoválással és viselkedésre is (régen) zűrös volt...Nekem még is Ő kell és nem a másik "jó fiú".

A két srác közül egyik se akar megfektetni,úgy hogy ezeket a válaszokat hagyjuk.

Miért van ez?? Nem hiszem el,miért nem tud nekem az első srác jobban tetszeni akivel minden jó és egyszerű lenne? Miért a bonyolult és lehetetlen kell?



2013. szept. 8. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el, hogy leszarjuk a problémádat.
2013. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az elérhetetlen izgalmas, az izgalmas nem unalmas és ami nem unalmas, az hosszú távon nyerő (az agyérgörcshöz).
2013. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Én mindig is az "egyszerű eseteket" kedveltem lány létemre :) De van egy barátnőm, aki hozzád hasonlóan csak a rossz fiúkat szereti, emellett persze folyton szidja a férfiakat (meg a párkapcsolatokat), és ha halkan megemlítem, hogy vannak más típusú férfiak is, akkor legyint, hogy azok unalmasak.

Már feladtam a meggyőzését, én boldogan éldegélek az "unalmas" párommal, ő azóta is hajkurássza az őt le se szaró hímeket.

2013. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne unatkozz kb, de hidd el egy idő után rá fogsz jönni mennyivel jobb és szeretetreméltóbb az első int a második de ahhoz még tul kell lenned pár dolgon..
2013. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ez a baj velem is,hogy a jó fiúkkal elképzelni se tudom... az exem is (9hónapig jártunk) ilyen rossz fiú volt és folyton történt valami,ezért nem volt unalmas de közbe ha visszagondolok szörnyen rossz és bizonytalan volt mellette..
2013. szept. 8. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
én a jófiúkat szeretem, akik csak velem rosszalkodnak:) szóval ne általánosíts, meg azért se mert ugranak erre a hímek:)
2013. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a civilizáció átka.

Minden a segged alá van tolva, úgyhogy kell valami amin járathatod az agyad.

Ha lennének valós problémáid, nem keresnél problémás párkapcsolatot.

2013. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert izgalmasabb. A másikat valamiért unalmasnak érzed. Én sem szerettem soha a túl egyszerű, túl nyugis pasikat. Az a megoldás, ha találsz egy olyat, aki izgalmas is, kicsit rosszfiús, de ugyanakkor lehet vele jövőt alapozni. Szóval a középút a kettő között. :)

Az az igazság, hogy ritkán szeretünk bele valakibe csak azért mert rendes, ahhoz azért több kell.

2013. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"bukunk"


Magad nevében beszélj csak...

2013. szept. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet találni az arany középutat is eközött a két típus között, hidd el. Nekem már sikerült. :)
2013. szept. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!