Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe, ha át jön a lakásomba egy barátom és szét vágja az ereit és rongál nálam?

Figyelt kérdés
Szóval! 23 éves lány vagyok van párkapcsolatom kb 5 éve 2 éve élünk együtt,már nem szeretjük úgy egymást:S mindig csak a pénzről megy a vita,ő csajozik,én megismertem egy 26 éves fiút,akinek se munkája,és a szüleivel él,az apja haladékot adott neki,hogy 1 hete van ,hogy elköltözzön tőlem várja a megoldást,szombaton akivel együtt élek barátom elutazott,egyedül voltam,felhívtam,hogy jöjjön át hozzám,közbe facebookon-egyik haverja hívott minket bulizni,minden szombaton buli van! neki semmi pénze csak nekem.. csak hogy én nem piára szerettem volna elkölteni na mindegy.. át jött vissza irt neki facebookon a haverjának,és kutakodott a laptopomba,akivel együtt élek barátomról talált 1 képet,mindent szét vert nálam a laptopom darabokban van,ráadásul kiabált hangosan,nem tudtam le állítani,engem is jól megszorított vár-alá futásos is lett,ez még oké,aztán be megy a fürdőbe,de késsel a kezébe na mondom ne ez pszichopata .és felvagdosta a kezét már sokszor vagdosta szval ez neki nem nagy szám,de akkor is az én lakásomba ne rongáljon,kötelező volt nála aludnom,mert fenyegetett,ha nem akkor felhívja az élettársamat,és elmond neki mindent,sírtam nagyon ki voltam.másnap haza jöttem és itthon is balhé volt hogy a laptopom miért van darabokba,mert egy drága laptopról van szó:/ és aki ezt csinálta azt mondta hogy depis vagyok a családom miatt és unom már azt hallgatni,hogy ő öngyilkos lesz stb,ti mit csinálnátok a helyembe de őszintén? az a pasi is mindennek elhordott,és elfogadtam azóta félek ki menni az utcára,hogy tényleg ezt gondolják az emberek,hogy én fogyatékos vagyok stb? pls segítsetek.

#fenyegetve-vagyok
2013. szept. 9. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
legközelebb ne engedd be, és sürgősen felejtsd el... ha tör-zúz, hívj rendőrt!
2013. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én eltörném az orrát,és amíg szenved kidobnám a lakásból.Majd távol tartási végzést kérnék ellene.
2013. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hanariko ***** válasza:
100%
rendőrség + család, barátok segítségét kérni. és minél előbb szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2013. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívni kell a rendőrséget, a családot, ő családját, esetleg barátokat és minél előbb megszabadulni az idiótától.
2013. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudsz ilyen válogatott idiótákat összeszedni? Máskor jobban válogasd meg a barátaidat.
2013. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Összefoglalva, csak hogy jól értem-e. Van egy állandó párkapcsolatod, és ebben csak veszekedtek és a párod csal.

Ezért beújítottál egy másik fickót, aki munkanélküli, szüleinél él, vagdossa az ereit és szétver mindent a környezetében.


Fix párod rakd ki vagy költözz el te. A másik fickóról számolj be a családodnak, barátaidnak, szükség esetén a rendőrségnek.

Találd meg ismét önmagad, és keress egy normális párt magadnak.

2013. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a drága laptopok ilyenek, hogy akkor is lehet irogatni róluk a GYK-ra, ha darabokban vannak.
2013. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a laptopról írok,hanem a barátomnak a gépéről.mert most ő dolgozik..
2013. szept. 9. 10:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem engedném be többet és nem is beszélnék vele.
2013. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!